Mahesh Babu دل شکسته و غمگین مرگ Rishi کاپور و عرفان خان می پردازد تسلیت

Mahesh Babu دل شکسته و غمگین مرگ Rishi کاپور و عرفان خان می پردازد تسلیت – سرگرمی

به روز شده: May 01, 2020, 08:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

نه فقط بالیوود برادری حتی تلوگو سوپراستار Mahesh Babu است دل شکسته و غمگین توسط نابهنگام از عرفان خان و Rishi کاپور و ابراز غم و اندوه خود را در توییتر!

Mahesh Babu, Rishi Kapoor, and Irrfan Khan Picture Courtesy: Instagram

Mahesh Babu, Rishi کاپور و Irrfan Khan, تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram

آن را هنوز هم سخت به بلع این واقعیت است که دو هندی سینمای غول Rishi کاپور و Irrfan Khan دیگر در میان ما است. خود را فداکارانه و خستگی ناپذیر سهم Hindi سینما هرگز نمی تواند فراموش شود. عرفان خان در گذشت در 29 آوریل در 11:11 am در Kokilaben بیمارستان به علت عوارض ناشی از عفونت روده بزرگ و در سمت چپ در پشت برخی از باور نکردنی عملکرد و شخصیت. برای یک لحظه کل برادری بود چپ بی حس. تقریبا همه عمده بالیوود مشاهیر پرداخت تسلیت به میراث او.

و در 30 آوریلما از دست داده و دیگر نابغه, Rishi Kapoor. او صادق بود و همیشه شوخ طبع و پر از زندگی و شوق. سرگرم کردن مخاطبان برای بیش از پنج دهه, سینما و زندگی او بود و شور و شوق خود را. آن را یکی دیگر از عمده شکست برای صنعت فیلم هندی و کل بالیوود شوکه شده بود دوباره. مبارزه با leukaemia برای دو سال گذشته او در گذشت در 8:45 am IST در بیمارستان است. مراسم تجلیل از شروع به ریختن به زودی در رسانه های اجتماعی.

اما این احترامات نیست محدود به بالیوود اما حتی جنوب افسانه ادای احترام پرداخت. یکی از آنها Mahesh Babu که حتی کار کرده با عرفان خان در سال 2006 اکشن-درام Sainikudu. صحبت از عرفان, اول, این چیزی است که Mahesh Babu نوشت: – “عمیقا غمگین اخبار #IrrfanKhan را نابهنگام. یک بازیگر رفته بیش از حد به زودی. او را واقعا از دست رفته… من صمیمانه تسلیت به خانواده خود و عزیزان. RIP.” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

و این چیزی است که او تا به حال به می گویند در مورد Rishi کاپور مرگ- “دلخراش برای شنیدن درباره #RishiKapoor آقا. در عین حال یکی دیگر از دست دادن غیر قابل تعویض در جهان ما از سینما… کامل سرگرم کننده و فوق العاده با استعداد بازیگر… یک افسانه واقعی است. عمیق ترین تسلیت من و قدرت به رانبیر و خانواده اش. ممکن است روح او در آرامش استراحت.” (sic)

یک نگاه:

با مرگ دو نیروگاهی از هنرمندان بالیوود هرگز همان خواهد بود!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>