Mahesh Babu شاد برای ارتباط با طرفداران عملا

Mahesh Babu شاد برای ارتباط با طرفداران عملا – سرگرمی

انتشار: May 25, 2020, 13:46 IST | سرپرستان | بمبئی

Mahesh Babu است هزینه های خود را مستند روز با خانواده و خوشحال است که او می تواند اتصال با طرفداران و همکاران از طریق رسانه های اجتماعی

Mahesh Babu

Mahesh Babu

Telugu سوپراستار Mahesh Babu است هزینه های خود را مستند روز با خانواده و خوشحال است که او می تواند اتصال با طرفداران و همکاران از طریق رسانه های اجتماعی.

“توییتر شده است یکی از منابع عمده اطلاعات و سرگرمی, در این تست زمان. در حالی که من در خانه با خانواده من خوشحالم که این سرویس است که به من اجازه اقامت در تماس با همراهان از صنعت فیلم و همچنین به عنوان طرفداران” Mahesh گفت.

“من باور دارم که توییتر یک رسانه بسیار قدرتمند به ماندن آگاهانه و در ارتباط با آنچه اتفاق می افتد در جهان به خصوص در طول یک زمان بحرانی بود,” او اضافه شده است.

Telugu سوپراستار Chiranjeevi نیز با استفاده از توییتر برای ارتباط با طرفداران خود است.

صحبت کردن در مورد آن Chiranjeevi گفت: “من همه چیز را مدیون هواداران و مخاطبان است. امکان تعامل مستقیم با آنها و به اشتراک گذاشتن افکار من از طریق یک پلت فرم مانند توییتر اغلب عبور ذهن من است. اما در طول این بی سابقه ای در برابر من احساس نیاز فوری به برقراری ارتباط مستقیم با طرفداران من و همکار سرخپوستان و این باعث شد من برای پیوستن به پلت فرم در ماه مارس در تلوگو روز سال نو و اولین روز از سراسر کشور مستند.”

“در طول COVID-19 آن تبدیل شده است مهم تر از همیشه قبل از به ماندن متصل به طوری که ما می توانید از طریق این بیماری همه گیر با هم. توییتر در حال انجام یک کار بزرگ برای کمک به مردم که,” او اضافه شده است.

از Chiranjeevi, Mahesh Babu, Ram Charan به Rajinikanth برجسته جنوب هند مشهور است با استفاده از توییتر برای تعامل با طرفداران و آنها را تشویق به ماندن در خانه و امن است. بازیگران نیز ساخت فیلم در خانه با متن آهنگ که اصرار مردم برای جداسازی و ایمن ماندن در میان COVID-19 بحران است.

Mahesh ساخته شده خود را ‘خانه بمانند امن’ درخواست تجدید نظر به طرفداران با به اشتراک گذاشتن تصویری از دختر خود را که در آن او در مورد اقدامات پیشگیرانه است که لازم است برای مبارزه با کروناویروس و صاف منحنی.

Chiranjeevi پسر Ram Charan دوباره پیوست توییتر خود ، به عنوان هدیه تولد ستاره خواسته طرفداران خود را به ماندن در خانه برای ایمنی خود را. بازیگر Tamannaah Bhatia مشترک موسیقی و پیام توییتی تامیل coronavirus آگاهی آهنگ با عنوان “Unnai kaakum”.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>