ماهاراشترا به آمده است: شما مردم در بازگشت به خانه

ماهاراشترا به متحده را مردم خود را بازگشت به خانه – اخبار

به روز شده: Apr 26, 2020, 07:11 IST | Dharmendra Jore | بمبئی

با توجه به گرفتاری های آن رشته در کشور دور از خانه, دولت می خواهد همتایان به اقدام سریع

Pic/AFP

عکس/AFP

این ماهاراشترا دولت تصمیم گرفته است که اجازه می دهد تا کارگران مهاجر و سایر حرفه ای ها و خانواده ها برای بازگشت به صفحه اصلی متحده ارائه شده آنها یا دولت هایشان را ترتیبات سفر در حالی که این مستند همچنان ادامه دارد. دولت خواسته است تا به همتایان خود به سرعت عمل در این کار است.

با توجه به آمار اعلام Maharashtra دارای بالاترین—نزدیک به 6.5 لاخ—تعداد کارگران مهاجر از اوتار پرادش بیهار Jharkhad, Odisha و کشورهای دیگر.

سانتی متر Uddhav Thackeray بارها خواسته این مرکز برای اجرای قطار ویژه برای مهاجران از بمبئی و جاهای دیگر. “در واقع ما آغاز شده pressurising ایالات متحده که در آن مهاجر هستند از آنها را به خانه. ما نیز اجازه می دهد تا مهاجران جنبش اگر سازمان های دیگر از دولت مقدمات سفر اما این امکان پذیر خواهد بود تنها زمانی که کشورهای مربوطه شرکت فعال در از بین بردن اداری, زحمتی,,” گفت: یک ارشد بوروکرات است که بخشی از تیم مذاکره کننده.

منابع دولت گفت: اگر مهاجران شروع سفر به جاده قبل از این مستند به پایان می رسد—که بعید است حتی پس از مه 3 در بمبئی و پونا و دیگر مناطق قرمز—راه آهن خواهد برخی از سهولت هر زمان که آن شروع می شود قطار در حال اجرا.

6.5 لاخ
تعداد کارگران مهاجر در ماهاراشترا

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de