ماهاراشترا آماده به ارسال مهاجران خانه به عنوان مرکز چراغ سبز

ماهاراشترا آماده به ارسال مهاجران خانه به عنوان مرکز چراغ سبز – اخبار

به روز شده: Apr 30, 2020, 07:50 IST | Dharmendra Jore | بمبئی

اتحادیه وزارت خانه سفارش می سازد پزشکی غربالگری در نقطه منبع و مقصد الزامی است اما می گوید هیچ چیزی در مورد خواهد شد که تحمل هزینه های سفر از مهاجران

پاکسازی مسیر برای کسانی که رشته در مکان های مختلف در سراسر کشور, اتحادیه وزارت خانه با صدور دستور به دولت و سرزمین های اتحادیه به منظور تسهیل حرکت خود را در درون و میان کشورها. آن بیشتر شده است گفت: افراد باید از نظر پزشکی به نمایش در نقطه منبع و مقصد و نگهداری در خانه و یا نهادی قرنطینه در هنگام ورود به هر COVID-19 دستورالعمل های صادر شده قبل از آن.

این تصمیم پس از بسیاری از وزرای ارشد خواستار همان در دیدار با نخست وزیر نارندرا. اما از آنجا که قطار خواهد بود و نه مجاز به کار در هر زمان به زودی آن رشته را باید تقبل قایق از آب عبور جاده است. برخی از ایالت ها مانند ماهاراشترا در حال حاضر آماده یک برنامه برای ارسال پناهجویان به مقصد مربوطه می باشند در اتوبوس. آن را در حال حاضر ارسال اتوبوس به بهانه دانش آموزان از کوتا که یک دسته ای وارد در Navi Mumbai در روز یکشنبه است.

بین دولت و جنبش
این سفارش می گوید که مردم رشته شامل کارگران مهاجر زائران دانش آموزان گردشگران و افراد دیگر. آن را نیز ذکر شده است که بین دولت و جنبش باید برنامه ریزی شده توسط دولت و متقابلا توافق شده برای حمل و نقل مردم از طریق جاده و که ایالات متحده باید به توسعه یک پروتکل استاندارد با گره افسران (دفاتر) که در آن مردم رشته مورد نیاز خواهد بود برای ثبت نام مشخصات خود را. حرکت فرد(ع) باید به نمایش در منبع نقطه و مجاز به سفر اگر بدون علامت باشد. اتوبوس باید sanitised و اجتماعی فاصله باید به دنبال در حالی که در صندلی مسافر.

این وزارت نیز خواست کشورهای در حال سقوط در مسیر حمل و نقل اجازه می دهد تا حرکت بدون هیچ گونه قطعی است. مسافران نگه داشته می شود در صفحه اصلی قرنطینه در هنگام ورود مگر اینکه سنجش سلامت نیاز به فرد(ع) برای باقی ماندن در نهادی شده است. خانه – قرنطینه مردم خواهد بود بررسی دوره ای.

هیچ وضوح در جای پای این لایحه
منابع در ماهاراشترا دولت گفت که آنها انتظار داشتند به منظور, اما rued که آن را به وضوح در که خواهد پرداخت سفر صورتحساب. “در حالت ایده آل افرادی که پول باید پرداخت و یا مربوطه خود را دولت باید پرداخت طولانی و گران قیمت سفر. تا دولت پرداخت شده برای دانشجویان و مهاجران از کوتا و دهلی نو است. ماهاراشترا همچنین ترتیبات ساخته شده برای بازگرداندن دانش آموزان از کتا” گفت: یک مقام دولتی در این می دانم که از این موضوع.

او در ادامه گفت که دولت نگه داشته است هزاران نفر از دولت حمل و نقل اتوبوس های آماده برای این منظور است. “ما در حال مذاکره با ایالات متحده است. که باید با هماهنگ توسط همه بر خلاف مشاوره در گذشته باید متحده در پاسخ به درخواست ما. هزینه های عامل نیز باید طبقه بندی شده اند از زمانی که ما به مذاکره در پی نظم جدید” اضافه بوروکرات.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im