ماهاراشترا دیدار وزرای ارشد مشاوره Mukul Rohatgi بحث Maratha رزرو مورد

ماهاراشترا دیدار وزرای ارشد مشاوره Mukul Rohatgi بحث Maratha رزرو مورد – اخبار

به روز شده: فوریه 29, 2020, 20:48 IST | ANI | بمبئی

Chavan همچنین صحبت در مورد کشاورزان مسائل و گفت که دولت با توجه به این موضوع و تلاش برای اطمینان حاصل شود که آنها به بهترین شکل ممکن امداد

Maharashtra CM Uddhav Thackeray. Picture/Twitter Office of Uddhav Thackeray

ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray. عکس/توییتر از Uddhav Thackeray

ماهاراشترا کابینه کمیته فرعی مجموعه تحت ریاست وزیر صحت عامه بخش Ashok Chavan در روز شنبه ملاقات دولتی ارشد مشاوره به بحث و البته بیشتر از عمل بیش از Maratha رزرو مورد.

کمیته فرعی نیز متشکل از وزرای کابینه شیو سنا رهبر Eknath Shinde و NCP رهبر دیلیپ Walse Patil ملاقات ارشد مشاوره Mukul Rohatgi در اینجا به بحث در مورد آینده دوره از عمل در این پرونده در دیوان عالی کشور است.

“کمیته فرعی ملاقات Rohatgi امروز و در مورد مسائل مورد رویکرد به کار گرفته می شود توسط تیم حقوقی در آینده تاریخ از شنیدن در مورد در مارس 17. ما می خواهیم Maratha رزرو اجرا می شود بدون هیچ مشکلی” Chavan به خبرنگاران گفت: اینجا.

مقامات ارشد دولت قوه مقننه اداره کل و سایر ادارات نیز حضور داشتند در این جلسه که همچنین در مورد سایر مسائل مربوط به Maratha رزرو.

“ما در مورد راه های آماده شدن برای آینده شنوایی به عنوان افرادی وجود دارند که باید به چالش کشیده رزرو و ما نتیجه منصوب ارشد وکلای پرونده به طوری که ما دریافت نتایج به نفع ما,” او گفت:.

Chavan همچنین صحبت در مورد کشاورزان مسائل و گفت که دولت با توجه به این موضوع و تلاش برای اطمینان حاصل شود که آنها به بهترین شکل ممکن است کمک.

Eknath Shinde از سوی دیگر گفت که دادگاه عالی اجازه داده است و پنج درصد مسلمان رزرو در دولت است.

“وزیر Uddhav Thackeray است که در حمایت از گرفتن تمام جوامع جلوتر است. برای کشاورزان به وزیر اعلام کرده است مزرعه وام پوشی به Rs 2 لاخ و ما در این دوره از آن اجرای موفق” او گفت:.

Shinde اضافه شده که ماها Vikas Aghadi دولت نیز در زمان بازخورد از کشاورزان که به ادعای او در خوش بینانه در مورد امداد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de