Maharashtra: مرد stabs در قفسه سینه و گردن و دست پس از مرگ COVID-19 مثبت مادر

Maharashtra: مرد stabs در قفسه سینه و گردن و دست پس از مرگ COVID-19 مثبت مادر – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 30, 2020, 09:26 IST | PTI | لاتور

دکتر بود که به طور جدی مجروح شد و بستری در بیمارستان دیگری شد و تحت درمان

This picture has been used for representation purpose only

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی تنها هدف

دکتر گفته بود حمله روز چهارشنبه توسط پسر COVID-19 بیمار که فوت کرد در یک بیمارستان در شهرستان لاتور در ماهاراشترا. این حادثه حوالی ساعت 7 صبح در آلفا Superspeciality بیمارستان اینجا, پلیس گفت:. 35 ساله ضارب — نام اعلام نشده — ساکن بود از یودگیر, پلیس گفت:.

او 60 ساله شده بود به بیمارستان در تاریخ 25 ژوئیه پس از او آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: یک افسر پلیس زن که او نیز مبتلا به همکاری morbidities –موجود بیماری مزمن-مرده اوایل صبح روز چهارشنبه. زمانی که دکتر دینش Varma که قبلا صحبت به بستگان او در مورد بیماری جدی وارد در بیمارستان و سه نفر دیگر از بستگان بود و گرم بحث با او را بیش از زن به مرگ است.

پسر ناگهان برداشت یک سلاح تیز و چاقو Varma در قفسه سینه و گردن و بر دست کرد. Varma بود که به طور جدی مجروح شد و بستری در بیمارستان دیگری بود و تحت درمان است.

ضارب دستگیر شد و به زودی این مقام پلیس گفت:.

شاخه محلی هندی انجمن پزشکی این حادثه را محکوم کرد و اعلام کرد که بیمار بخش (OPDs) در منطقه باقی خواهد ماند بسته به صورت یک روز در اعتراض. آن خواستار round-the-clock حفاظت پلیس به پزشکان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید