ماهاراشترا تکنسین آزمایشگاه طول می کشد سواب از زن بخش خصوصی برای COVID-19 آزمون

ماهاراشترا تکنسین آزمایشگاه طول می کشد سواب از زن بخش خصوصی برای COVID-19 تست – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 30, 2020, 19:20 IST | PTI | بمبئی

دولت و فرزند وزیر توسعه Yashomati
Thakur گفت سختگیرانه عمل خواهد شد در برابر متهم

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یک تکنسین آزمایشگاه در ماهاراشترا امراواتی منطقه بازداشت شده است تجاوز به عنف پس از او گفته در زمان سواب نمونه از بخش خصوصی در طول یک coronavirus آزمون, پلیس گفت:.

این حادثه صورت گرفت در Badnera در منطقه است. در حالی که زنان و کودکان وزیر توسعه Yashomati Thakur گفت سختگیرانه عمل خواهد شد در برابر متهم شیو سنا سخنگوی Manisha Kayande خواستار اقدامات لازم برای اطمینان از امنیت زنان در COVID بیمارستان/مراکز.

شاکی با این نسخهها کار در یک مرکز. پس از یکی از اعضای هیات آزمایش مثبت برای coronavirus در جولای 24, بینی سواب از 20 تا 25 کارکنان دیگر گرفته شد در یک آزمایش مرکز بازرس پنجاب Wanjari از Badnera ایستگاه پلیس گفت PTI.

پس از در نظر گرفتن یک بینی گرد و خاک گرفتن از شاکی, تکنسین گفته در زمان یک سواب نمونه از بخش خصوصی است.

پس از این زن شکایت متهم دستگیر شد و در سه شنبه شب تحت IPC بخش 354 (حمله یا جنایی نیروی زن با قصد به خشم او عفت) و 376 (تجاوز به عنف) پلیس offfier گفت.

وزیر Yashomati Thakur گفت سختگیرانه عمل خواهد شد در این مورد. “تکنسین رزرو شده است تحت IPC بخش 354 و 376 و او نمی خواهد در امان خواهد بود. این تست انجام نشده است و این قساوت (علیه زن),” او گفت:.

Thakur است که نگهبان وزیر امراواتی گفت: این تکان دهنده بود که چنین حادثه صورت گرفت در منطقه که به کشور برای نخستین بار یک زن رئیس جمهور (Pratibha Patil).

وزیر امور خارجه در امور خانه Shambhuraje دسای گفت: او را به صحبت می کنند به افسران پلیس محلی و اطمینان حاصل شود که آب مورد ارائه شده علیه متهم در دادگاه. سنا سخنگوی Manisha Kayande گفت: باید وجود داشته باشد یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای COVID مراکز مراقبت که در آن زنان بستری شده به طوری که مسائل مربوط به امنیت و بهداشت مراقبت از هستند.

شده اند وجود دارد موارد از زنان بيمار مورد تعرض قرار گرفتن در چنین مراکز او اشاره کرد. زنان بخش باید در طبقه فوقانی بیمارستان/مرکز که در آن یک تماس برای کمک ممکن است شنیده نمی شود اما باید واقع در طبقه همکف, او گفت:.

زنان پلیس پرسنل باید مستقر در چنین مکان سنا رهبر اضافه شده است.

“آنچه تکنسین آزمایشگاه در امراواتی انجام داده است به مقدار تجاوز به عنف” Kayande گفت و خواستار مجازات های خشن برای متهم کرده است.

نگه داشتن اسکرول برای خواندن اخبار بیشتر

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe account