ماهاراشترا وزارت بهداشت گسترش امکانات بهداشتی

ماهاراشترا وزارت بهداشت گسترش امکانات بهداشت و درمان – اخبار

انتشار: Mar 15, 2020, 19:41 IST | PTI | بمبئی

دولت وزیر بهداشت راجش Tope اعلام کرد که آزمایشگاه ظرفیت آزمون نمونه coronavirus گسترش خواهد یافت در Kasturba JJ, KEM بیمارستان در بمبئی در دو روز آینده

This picture has been used for representational purposes. Picture/PTI

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است. عکس/PTI

ماهاراشترا گزارش شده 32 موارد مثبت رمان coronavirus تا کنون دولت وزیر بهداشت راجش Tope گفت: در روز یکشنبه. او اعلام کرد که آزمایشگاه ظرفیت آزمون نمونه مشکوک رمان coronavirus گسترش خواهد یافت تا 350 در هر روز از حال حاضر 100 در هر روز در مدنی-اجرای Kasturba بیمارستان در بمبئی در دو روز آینده.

Tope گفت: یکی دیگر از آزمایشگاه تنظیم خواهد شد تا در KEM بیمارستان در بمبئی در دو روز آینده. جدید آزمایشگاه نیز خواهد آمد تا در JJ بیمارستان Haffkine موسسه-همچنین در بمبئی علاوه بر ضربه فیلم های پورنو کار در بیمارستان در پونا در بعد از 15-20 روز. او گفت: تصمیم گرفته شده در این زمینه است. “سفارشات صادر خواهد شد یا از روز دوشنبه یا سه شنبه و تسهیلات آماده خواهد شد در عرض 15-20 روز,” او اضافه شده است.

“ماهاراشترا 32 تایید موارد مثبت رمان coronavirus همانطور که در حال حاضر از جمله نه نفر بستری در Kasturba بیمارستان” وزیر به خبرنگاران گفت: پس از بررسی قرنطینه تسهیلات و زیرساخت های دیگر در Kasturba بیمارستان.

virusتصویر/Atul Jain

Tope گفت که 250 نمونه آزمایش می تواند در امکانات جدید در KEM بیمارستان. “250 نمونه ها با دستگاه های جدید و حدود 100 با مجموعه های موجود می تواند آزمایش می شود از یکشنبه,” او گفت:, و اضافه کرد که یکی دیگر از آزمایشگاه تنظیم خواهد شد تا در KEM بیمارستان توسط چهار شنبه.

در همین حال دولت درخواست کرد به ماهاراشترا خدمات عمومی کمیسیون (MPSC) برای به تعویق انداختن آن امتحانات آینده تا مارس 31 ظاهرا از نظر افزایش موارد انتقال ویروسی. “رئیس وزیر به دادگاه تجدید نظر به MPSC است که مستقل از بدن برای انجام امتحانات پس از 30 مارس. من مطمئن هستم که MPSC انجام خواهد شد و امتحانات بعد از مارس 30,” او گفت:.

Tope گفت: بررسی بخشهای Kasturba بیمارستان که در آن COVID-19 نفر به عنوان مظنون به بیماران در حال درمان. او همچنین تعداد بازدید OPD تسهیلات. فعلا نه Coronavirus مثبت بیماران در حال درمان در بیمارستان در حالی که 80 دیگر موارد مشکوک هستند در انزوا نگه داشته.

“این بیمارستان دارای ظرفیت 80 تخت که ما در حال افزایش به 100,” او گفت:. وزیر بیشتر گفت: امکانات مانند تلویزیون وای فای در حال ارائه شده به بیماران در بیمارستان همراه با روزنامه های مواد غذایی و میوه ها. Tope گفت: این بیمارستان دارای تعداد کافی از N95 ماسک تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و چرخ دنده دیگر برای کارکنان و پزشکان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de