رئیس جمهوری تحریم تومان 152.24 کرور برای توسعه جاده ها در شهر

Maharashtra CM Uddhav Thackeray. Picture/Twitter Office of Uddhav Thackeray

ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray. عکس/توییتر از Uddhav Thackeray

این ماهاراشترا دولت تحریم تومان 152.24 کرور برای توسعه جاده ها در شهرستان اورنگبد یک مقام ارشد گفت: در روز پنج شنبه. طی یک جلسه به ریاست وزیر Uddhav Thackeray در بمبئی روز چهارشنبه اورنگبد شهرداری شرکت آگاهانه دولت در مورد جاده ها و دیگر پروژه های به ارزش 263 تومان کرور روپیه پیشنهاد شده در این شهرستان واقع در Marathwada منطقه است.

دولت توسعه شهری وزیر Eknath Shinde و صنایع وزیر Subhash دسای نیز حضور داشتند در این نشست است. رئیس جمهوری تحریم تومان 152.24 کرور برای توسعه جاده ها در شهرستان اورنگبد شهرداری کمیسر Astik کومار Pandey گفت PTI.

در اورنگبد شهرداری شرکت Maharashtra شرکت توسعه صنعتی و ایالت ماهاراشترا شرکت حمل و نقل جاده انجام خواهد داد توسعه این نسخهها کار در اینجا با کمک بودجه, او گفت:. “حدود 22 کیلومتر از جاده در شهرستان توسعه یافته خواهد بود با این بودجه. قیر و یا بتن خواهد شد بسته به وضعیت جاده ها. ساخت و ساز از طرف تخلیه و آماده سازی پیاده رو و دیگر امکانات رفاهی نیز پیشنهاد شده به عنوان بخشی از طرح توسعه” Pandey گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de