ماهاراشترا دولت قرار می دهد 3 چینی پروژه به ارزش 5,000 تومان کرور روپیه در برگزاری

ماهاراشترا دولت قرار می دهد 3 چینی پروژه به ارزش 5,000 تومان کرور روپیه در خود نگه دارد – اخبار

به روز شده: Jun 22, 2020, 13:44 IST | سرپرستان | بمبئی

وی افزود که وزارت امور خارجی توصیه کرده است که دولت در برابر امضای هر گونه موافقت نامه با شرکت های چینی

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

این ماهاراشترا دولت در سه موافقت نامه امضا شده با شرکت های چینی در به تازگی به این نتیجه رسیدند مغناطیسی ماهاراشترا 2.0 سرمایه گذار, دیدار, مقامات گفت.

پروژه های پیشنهادی مستلزم سرمایه گذاری در حدود 5,000 تومان کرور روپیه در دولت است. “ما این تصمیم در مشورت با دولت مرکزی است. این توافق نامه امضا شد قبل از توسعه در هند و چین مرز و کشتن 20 سربازان هندی,” صنعت, وزیر Subhash دسای گفت.

وی افزود که وزارت امور خارجی توصیه کرده است که دولت در برابر امضای هر گونه موافقت نامه با شرکت های چینی.

آن را ممکن است به یاد می آورد که در حال حاضر مغناطیسی ماهاراشترا 2.0 دیدار با دولت امضا موافقت نامه به ارزش بیش از 16,000 تومان کرور روپیه با شرکت های جهانی از جمله چینی قرار گرفتند.

آنها شامل یک تومان 3,770-کرور تفاهمنامه با Great Wall Motors برای راه اندازی یک خودرو واحد تولیدی در پونا’ تلگن و یک تومان به 1000 کرور روپیه در همکاری با Foton (چین) و شاخص مدیران خرید الکترو تحرک.

علاوه بر Henglu مهندسی ساخته شده تعهد 250 تومان کرور روپیه برای گسترش برنامه در آن واحد فاز دوم در پونا.

به غیر از چین در دولت امضا حدود نه دیگر تفاهم نامه با شرکت های از ایالات متحده و کره جنوبی و سنگاپور و نهادهای مختلف داخلی با ایجاد اشتغال بالقوه است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK