ماهاراشترا دولت تحمیل قسمت 144? آنچه که در قسمت 144?

ماهاراشترا دولت تحمیل قسمت 144? آنچه که در قسمت 144? – اخبار

به روز شده: Apr 22, 2020, 18:29 IST | | بمبئی

بخش 144 اجرا خواهد شد در ماهاراشترا از صبح روز دوشنبه

Churchgate station wears a deserted look during 'Janata curfew' in the wake of coronavirus pandemic, in Mumbai. (Picture/PTI)

Churchgate ایستگاه می پوشد یک ترک نگاه در طول ‘Janata حکومت نظامی” در پی بیماری همه گیر کوروناویروس در بمبئی. (تصویر/PTI)

این دولت ماهاراشترا در یکشنبه 22 مارس تصمیم به اعمال بخش 144 سراسر کشور از دوشنبه تا 31 مارس است. در حالی که درخواست از شهروندان برای ادامه Janata مقررات منع رفت و آمد تا ساعت 9 صبح روز دوشنبه, Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray گفت که “تعداد موارد را افزایش داده است ، من هیچ گزینه باقی مانده اما به درخواست بخش 144 در ماهاراشترا.”

بخش 144 اجرا خواهد شد در ماهاراشترا از صبح روز دوشنبه. Thackeray همچنین افزود که هیچ پروازهای خارج از هند اجازه خواهد داشت به زمین در بمبئی.

آنچه که در قسمت 144?

بخش 144 قانون دادرسی کیفری (CrPC) از سال 1973 مجوز اجرایی دادرس از هر کشور یا منطقه به صدور یک فرمان به منع مجلس از چهار یا بیشتر مردم در منطقه است.

با توجه به قانون هر عضو از جمله ‘غیر قانونی مجمع را می توان رزرو برای درگیر شدن در لندن ،

بخش 144 تحمیل شده است در موارد فوری از مزاحمت و یا دستگیر خطر برخی از رویداد است که به طور بالقوه به علت مشکل یا آسیب به زندگی انسان یا اموال. بخش 144 از CrPC به طور کلی ممنوع بکند.

با توجه به سفارش در این بخش وجود دارد باید بدون حرکت عمومی و همه موسسات آموزشی نیز باید بسته باقی می ماند و وجود خواهد داشت که نوار در برگزاری هر نوع جلسات عمومی یا تظاهرات در طول دوره بهره برداری از این نظم است.

ماده 144 قانون اساسی ایجاب میکند که “تمام مقامات مدنی و قضایی در قلمرو هند را در عمل باید کمک دیوان عالی کشور است.

مدت بخش 144 سفارش:

هیچ سفارش در بخش 144 باید در نیروی باقی می ماند برای بیش از دو ماه است اما دولت می تواند میزان اعتبار برای دو ماه و حداکثر تا شش ماه. از آن خارج می شود می تواند در هر نقطه ای از زمان اگر وضعیت عادی می شود.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>