ماهاراشترا سانتی متر Udhhav Thackeray به یاد می آورد راجیو گاندی سهم در مخابرات آن

ماهاراشترا سانتی متر Udhhav Thackeray به یاد می آورد راجیو گاندی سهم در مخابرات آن – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 21 مه سال 2020, 15:18 IST | PTI | بمبئی

راجیو گاندی گذاشته شد سنگ تهداب مخابرات و این انقلاب در کشور ما در حال حاضر شاهد منافع حاصل از اقدامات انجام شده در آن زمان Uddhav Thackeray گفت:

Maharashtra CM Uddhav Thackeray

ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray در روز پنج شنبه پرداخت می شود, غنی مراسم تجلیل از نخست وزیر سابق راجیو گاندی در سالگرد مرگ کرد و گفت که وی پایه های مخابراتی و فن آوری اطلاعات (IT) در کشور است. Thackeray گفت: گاندی سهم به هند پیشرفت هرگز نمی تواند نادیده گرفته شده است.

در بیانیه صادر شده در 29th, سالگرد, سابق, ساعت, Thackeray گفت: “راجیو گاندی گذاشته شد سنگ تهداب مخابرات و این انقلاب در کشور ما در حال حاضر شاهد منافع حاصل از اقدامات انجام شده در آن زمان است.”

“اجازه بدهید با یک تعهد برای ریشه کن کردن تروریسم و خشونت از زندگی انسان است. ما نیاز به تلاش برای رسیدن به آن. از آن خواهد شد ادای احترام اتصالات به راجیو گاندی” Thackeray گفت. گاندی ترور شد در این روز در سال 1991 در تامیل نادو را Sriperumbudur توسط یک بمب گذار انتحاری در طول مبارزات انتخاباتی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de