خرید رپورتاژ

ماها Vikas Aghadi دولت در تلاش برای پیاده سازی موازی تصمیم گیری در Bhima کرگن مورد می گوید Kirit Somaiya – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 18, 2020, 18:34 IST | ANI | بمبئی

یک جلسه دادگاه در روز جمعه تصویب یک سفارش در Bhima کرگن مورد انتقال تمام سوابق و بیشتر رسیدگی پرونده به ویژه ملی تحقیقات آژانس

BJP leader Kirit Somaiya

BJP رهبر Kirit Somaiya

BJP رهبر Kirit Somaiya روز سه شنبه گفت که این سه حزب در وزیر Uddhav Thackeray-led ماها Vikas Aghadi دولت در حال تلاش برای پیاده سازی سه موازی تصمیم گیری در مورد Bhima کرگن مورد.

“هر سه طرف در حال صحبت کردن به زبان های مختلف و تکان دهنده است که در Bhima کرگن مورد این سه حزب در حال تلاش برای پیاده سازی سه موازی تصمیم گیری. Uddhav Thackeray دست آن را بیش از به نیا در حالی که Sharad Pawar می گوید که این وزارت خانه به ما تعلق دارد, او می پرسد NCP صفحه اصلی وزیر برای نشستن موازی پرس و جو. در ضمن کنگره می گوید که آنها را به یک پیشنهاد در کابینه به کمیسیون های مختلف گفت:” Somaiya.

“در حال حاضر Thackeray-led مگا ولت آمپر دولت به معنی سه موازی دولت است. یک دولت اجرا شده توسط شیو سنا رهبر Uddhav Thackeray, Sharad Pawar نیز در حال اجرا NCP دولت به طور همزمان و ثالثا راهول گاندی در حال اجرا است یک سوم دولت موازی در ماهاراشترا” او اضافه شده است.

یک جلسه دادگاه در روز جمعه تصویب یک سفارش در Bhima کرگن مورد انتقال تمام سوابق و بیشتر رسیدگی پرونده به ویژه ملی تحقیقات آژانس (نیا) دادگاه بمبئی.

همه متهمان در مورد تولید خواهد شد قبل از دادگاه ویژه نیا در بمبئی در فوریه 28.

در تاریخ 1 ژانویه 2018 خشونت به حال فوران در طول 200-جشن سالگرد از Bhima-کرگن نبرد. یک نفر زندگی خود را از دست در حالی که چندین نفر دیگر مجروح شدند در حادثه. پلیس تا به حال ثبت 58 مورد در برابر 162 نفر است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im