ماها Mrityunjaya: Shekhar Ravjiani رونمایی سرود در میان COVID-19

ماها Mrityunjaya: Shekhar Ravjiani رونمایی سرود در میان COVID-19 – سرگرمی

انتشار: May 13, 2020, 18:56 IST | سرپرستان | بمبئی

به او Instagram account, آهنگساز موسیقی رونمایی سرود در میان COVID-19 با عنوان ماها Mrityunjaya!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Shekhar Ravjiani

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Shekhar Ravjiani

خواننده و آهنگساز Shekhar Ravjiani پرده برداری کرده است نسخه خود را از ماها Mrityunjaya سرود که او را توصیف به عنوان یک نماز از او به پروردگار شیوا برای محافظت از هر کس در زمانی که مردم در برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من شده است گوش دادن به Shankar Sahney نسخه از ماها Mrityunjaya سرود پس از بسیاری از سال و این نماز است که من واقعا دوست دارم و تلاوت به طور منظم” گفت: Shekhar.

“در طول این مستند دوره من شده دعا برای رفاه بشریت با این امید که این زمان دشوار خواهد شد. در اینجا من نسخه ‘ماها Mrityunjaya’ سرود — یک نماز از من به لرد شیوا برای محافظت از همه ما” اضافه شده است این هنرمند که قبلا آمده تا با تفسیر خود را از هانومان Chalisa و Gayatri Mantra.

Shekhar نسخه از ماها Mrityunjaya سرود منتشر شده توسط بوشان کومار T-Series.

یک نگاه:

“ما شده اند در فداکارانه فضای بازار پس از این زمان پدر من (گلشن کومار) آغاز شده و این شرکت. با نعمت پروردگار Mahadev ما هیجان زده به انتشار این نسخه از ‘ماها Mrityunjaya’ سرود در Shekhar صدای” گفت: Bhushan.

“ما امیدواریم که این شعار را به ارمغان خواهد آورد در مورد تغییر مثبت در طول این زمان دشوار از coronavirus همه گیر است که بشریت در این است که دست و پنجه نرم با,” او اضافه شده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de