Madhurima طولی در حال اذیت در مدرسه: دختران من تماس بگیرید ‘پایین جامعه’

Madhurima طولی در حال اذیت در مدرسه: دختران من تماس بگیرید ‘پایین جامعه’ – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 15, 2020, 12:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بازیگر تلویزیون و Bigg Boss 13 شرکت کننده Madhurima طولی باز در یک مصاحبه در مورد چگونه او در مدرسه مورد آزار واقع شدند و بیشتر.

Madhurima Tuli shared this photo on Instagram

Madhurima طولی مشترک این عکس در Instagram

Bigg Boss 13 تبدیل شده بود کاملا بحث برانگیز پس از تمام شرکت کنندگان در گلوی یکدیگر برای اکثریت این فصل است. دو شرکت کنندگان به ویژه بازیگر Madhurima طولی و او در-باز-کردن-دوباره, دوست پسر, Vishal Aditya سینگ در زمان جایزه برای بیشترین و بدترین دعوا در 13 فصل Bigg Boss.

در حال حاضر در مصاحبه با ETimes, Madhurima طولی به اشتراک گذاشته است که او یکی از مورد آزار واقع زمانی که او در مدرسه بود. کودک ‘ بازیگر مشترک “در مدرسه من را اذیت زیادی است. من از Odisha و سپس من به دهرادون. وقتی که من رفتم به دهرادون من واقعا خوبی ندارد حس پانسمان و یا حتی درست انگلیسی صحبت می کنند.”

او افزود: چگونه دختران را با او تماس بگیرید ‘behenji’ و ‘LS’. “مردم استفاده می شود به بحث و دختران خواهد comment ‘Arre kitni behenji hai’, ‘او بسیار LS (پایین جامعه).’. اما پس از من شد دست Uttaranchal آنها تمام شد من دوستان است. آنها مورد آزار واقع شدند من زیادی است. اما من فکر می کنم آن را به من بهتر است. من یک فرد با اعتماد به نفس.”

صحبت کردن در مورد زندگی پس از Bigg Boss 13, Madhurima طولی گفت: “من را ساخته اند چند اشتباه نیز هست. زمانی که من آمد به خانه پدر و مادر من به شدت به من گفت نمی شود در رسانه های اجتماعی و بررسی نظرات. گفتند: شما دریافت خواهد شد بسیاری از نظرات منفی شما نمی توانید بر روی تلفن خود را’. Bigg Boss ساخته شده است من ذهنی قوی تر و در حال حاضر من آموخته اند به چشم پوشی از منفی. قلب من می داند آنچه من اشتباه است. هر چه من این بود که یک واکنش فوری و با صدای بلند.”

در کار جبهه Madhurima گذشته دیده می شود در تلویزیون نشان می دهد Qayamat Ki Raat. او بعد دیده می شود در رنگ های تلویزیون صابون Ishq Mein Marjawan 2.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de