Maanayata دات: دور شدن از احساس بد است اما در پایان ما را از آن

Maanayata دات: دور شدن از احساس بد است اما در پایان ما را بیشتر از آن – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 23, 2020, 13:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

دور شدن از شوهرش Sanjay Dutt, Maanayata دات باعث می شود مطمئن شوید که بچه ها و سانجی اقامت در تماس مداوم به عنوان آنجا که می توانید آنها را در طول تماس های ویدئویی.

Maanayata Dutt

Maanayata دات

Maanayata دات و بچه ها او را به حال پرواز به دبی قبل از زمانی که مستند تحمیل شد. دور شدن از شوهرش Sanjay Dutt, Maanayata باعث می شود مطمئن شوید که بچه ها و سانجی دات اقامت در تماس مداوم به عنوان آنجا که می توانید آنها را در طول تماس های ویدئویی. او مشغول مدیریت و دستکاری بین کار او و خانواده اش است.

در مصاحبه اخیر خود صحبت کردن در مورد چه بوده است سخت ترین بخشی از مراقبت از کودکان در این سناریو تولید مشترک “من فقط آرزو می کنم ما با هم به عنوان یک خانواده و زندگی در کشورهای مختلف است. چیزهایی که قطعا آسان شده اند و مستند نمی خواهد که شبیه یک کار به این شده اند که زمان مناسب برای سانجی به صرف وقت با بچه ها.

Maanayata افزود “بنابراین این چیزی است که من در حسرت یک کمی. این مستند بود ناگهانی و غیر منتظره پس از دور شدن از احساس بد است اما در پایان ما را بیشتر از آن.”

Maanayata دات مشغول بوده است در فشار و شلوغی از دستکاری بین وظایف مختلف در طول مستند. زندگی در یک شهرستان دور از خانه در طول این مستند یک کار دشوار است و قطعا دشوار است.

قبل از مستند, Sanjay Dutt همیشه مشغول نگه داشتن او را برای عکسبرداری و یکی از جنبه های مثبت این مستند می توانست که خانواده می تواند به صرف برخی از وقت با کیفیت با هم اما متاسفانه Maanayata و بچه ها دور از خانه. حتی اگر آنها تقریبا متصل به یکدیگر دائما در حال دور شدن از خانه سخت شده است.

در مقابل کار اختصاص داده شده تولید Maanayata نیز پرشور در مورد نوشتن. Maanyata اولین تولید ‘بابا’ انتخاب شد در یک زبان خارجی رقابت برای گلدن گلوب. او Hindi تولید ‘Prasthanam’ همچنین دریافت مقدار زیادی از تحسین منتقدان برای آن داستان جذاب بود و به طور گسترده ای قدردانی خود را برای غنی سازی داستان گفتن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de