از زمان انتشار این نمایش، عشق و قدردانی از دوستان و همکارانش در شوبیز جریان داشته است

Masaba Gupta

ماسابا گوپتا

ماسابا ماسابا، یک سریال نت فلیکل اورجینال، بر اساس زندگی طراح مد ماسابا گوپتا، نقدهای راو منتقدان و تماشاگران را به طور یکسان دریافت کرده است. درمان دمدمی مزاج و داستان برش از زندگی آن تخیل بینندگان را تسخیر کرده و آن را به یک ساعت پرخوری شایسته، سرگرم کننده و frothy ساخته شده است. طراح تیم ملی فوتبال آمریکا که به خاطر برچسب مد نامتعارف، معاصر و بوهم شناخته می شود، اکنون به خاطر خرد کردن بازیگری اش در این سریال که نگاهی داستانی به زندگی اش و رابطه اش با مادرش، بازیگر نینا گوپتا می دهد، مورد ستایش قرار می گیرد.

از زمان انتشار این نمایش، عشق و قدردانی از دوستان و همکارانش در شوبیز مانند کیارا ادوانی و گجراج رائو در میان دیگران جریان داشته است. آخرین برای پیوستن به واگن باند بازیگر هریتیک روشن و فیلمساز آناند ال رای هستند.

به تازگی سوپراستار به توییتر برد و نوشت که منتظر فصل دوم نمایش است. “چه ساعت سرگرم کننده، تعظیم زنان فوق العاده با استعداد پشت نشان می دهد عینک Clinking در انتظار فصل 2 به رها کردن! #MasabaMasaba @Neenagupta001 @MasabaG @AshviniYardi @chink_ster توییت کرد.

چه ساعت سرگرم کننده، تعظیم زنان فوق العاده با استعداد پشت نشان می دهد ð¦ انتظار برای فصل 2 به رها کردن! #MasabaMasaba @Neenagupta001 @MasabaG @AshviniYardi @chink_ster

— هریتیک روشن (@iHrithik) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 1

رای در ورید مشابهی به این موضوع اعتماد کرد که در هر شش قسمت در یک برو گرفتار شده و ماسابا را به خاطر پرکارهایش مورد ستایش قرار داده است. به اشتراک گذاری یک در رسانه های اجتماعی، او نوشت: هرگز ندیدم تمام فصل در یک بروید قبل از #masabamasabanetflix درخشان. @neena_gupta جي و @masabagupta تو جادويي . #sonamnair شما د تغییر بازی”

خبرچین مد در عین حال پر طلایی دیگری را در کلاه خود با ماسابا ماسابا اضافه کرده است. این نمایش گواه موضع بی شرمانه او و روح شدید اوست. پس از ساخته شده تاثیر قوی با سری شیک, به نظر می رسد مانند هیچ توقف نیروگاه وجود دارد!

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار