به دنبال DIY آرایش inspo? Disha Patani سهام مناسب ‘فصل تابستان صورتی glowy آموزش آرایش’

به دنبال DIY آرایش inspo? Disha Patani سهام مناسب ‘فصل تابستان صورتی glowy آموزش آرایش’ – سرگرمی

انتشار: Mar 27, 2020, 15:06 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Disha Patani سهام کامل آموزش با ما به فصل تابستان صورتی glowy آرایش در یک بروید!

Disha Patani

Disha Patani

Disha Patani به تازگی مشخص شده hwr راه اندازی در یوتیوب که بیشتر در تماس با طرفداران خود را. در حالی که ما همه به دنبال کامل انجام آن خودتان را در این زمان اگر مستند به ‘ملنگ’ گرما سهام کامل آموزش با ما به فصل تابستان صورتی glowy آرایش در یک بروید!

های مشابه در کانال, Disha می نویسد: “هی بچه ها همانطور که می دانید من شده اند به معنی انجام یک آرایش آموزش تصویری برای مدتی. بنابراین در اینجا می رود. این اولین آموزش تصویری و واقعا سخت بود که من استفاده می شود به انجام آرایش و بدون یک آینه بزرگ. لطفا چشم پوشی از ناخن من پس از من شده اند تمرین های اجتماعی فاصله تقریبا 10 روز در حال حاضر و تا به حال هیچ طراحی ناخن رنگ remover. با عرض پوزش در مورد آن است. همچنین سعی خواهد کرد برای ایجاد یک تمیز کننده نسخه بعدی. امیدوارم که شما بچه ها از آن لذت ببرید و اجازه دهید من می دانم اگر هر گونه بازخورد. مقدار زیادی از عشق. لطفا در خانه بمانند. خدا نگهدار همه”.

این بازیگر همچنین نوشته شده در اوج دزدکی حرکت کردن به فیلم در رسانه های اجتماعی خود را اداره کند و به اشتراک گذاشته شده “هی بچه ها من جدید تصویری است زنده در یوتیوب. آیا سازمان دیده بان و به اشتراک گذاری بازخورد خود را. لینک زیستی. ویرایش ویدئو @iamaleksandarilic”.

Disha Patani نشان داده کاملا جدید آواتار در آخرین نسخه, ‘ملنگ.’ مخاطبان عاشق این آواتار و سرازیر شدن آب دهان بر او کامل بدن داغ و چگونه او برجسته از طریق تمام فیلم است. وجود جاذبه های گسترده ای که Disha برخوردار است و مطلوبیت چیزی است که افزایش یافته است به یک سطح جدید.

در این کار جلو, Disha است که تمام مجموعه به عجب مخاطبان با برخی از موثر تر اجراهای با آینده او KTina با Ekta کاپور و Radhe که در آن بازیگر دیده خواهد شد reuniting با سلمان خان.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>