نگاه کنید که چگونه کارینا کاپور خان پسر سیف علی خان و تیمور علی خان در حال انجام کمی خود را!


این زمان برای قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و به او Instagram account, Kareena Kapoor Khan, مشترک, چگونه پسران سیف علی خان و تیمور علی خان در حال انجام کمی خود را!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Kareena Kapoor Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/کارینا کاپور خان

این زمان برای قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و به او Instagram account, Kareena Kapoor Khan, مشترک, چگونه پسران سیف علی خان و تیمور علی خان در حال انجام کمی خود را! این هیچ خبری که امروز تمام ملت است که رعایت Janata مقررات منع رفت و آمد و همه ما خواسته شده است به ماندن در خانه برای ما ایمنی است. برخی ممکن است با برقراری ارتباط با دوستان خود را در رسانه های اجتماعی بسیاری ممکن است فقط به انجام هیچ چیز نیست. اما همانطور که در بالا کارینا را پسر سیف و تیمور در حال انجام کاری بزرگ است.

به او Instagram account, بازیگر مشترک دو عکس که نشان داد که چگونه پدر و پسر مشغول کاشت در گلدان و ما نمی تواند به دور از تیمور را cuteness. کارینا خواسته ما را به این جهان به مکانی بهتر از همه است.

نگاهی به حق در اینجا:

تیمور واقعا تبدیل به یکی از خلاق عیار. نه فقط کشت و زرع او کسی است که به نظر می رسد به دانستن همه چیز است. چند روز پیش ما شاهد یک ویدیو که در آن او می تواند دیده می شود برش سبزیجات در مزرعه پس از آن ما شاهد یک عکس از او که در آن او می تواند دیده می شود طراحی یک نقاشی و پس از آن آمد یک ویدیو که در آن او دیده می شود یک چرخه. وجود دارد هر چیزی در تیم نمی تواند انجام دهد ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de