خرید رپورتاژ

اقامت طولانی با هند می تواند به روشن استرالیا تابستان – ورزشی

به روز شده: مارس 03, 2020, 08:24 IST | کلیتون Murzello | بمبئی

آن را آموخته است که مقامات استرالیا پیشنهاد برای برگزاری اکثر مسابقات در آدلاید بیضی شکل که در آن یک هتل واقع شده است در این زمین را محل.

Virat Kohli

Virat Kohli

با خیلی از بی نظمی ناشی از در کریکت برنامه ریزی توسط Coronavirus آن زمان به انتظار غیر منتظره. و که شامل برخی از برنامه های که به نظر می رسد دور از ذهن و در عین حال فراموش کنند. احتمالا کریکت استقرار بدترین آمار COVID-19 اپیدمی ناشی از هرج و مرج کریکت استرالیا که قرار است میزبان اکتبر T20 جام جهانی و یک مرز-Gavaskar جایزه سری در استرالیا در تابستان 2020-21. نه تنها هند و استرالیا رقابت تبدیل به تنها دوم به خاکستر از نظر اهمیت, اما آن را نیز عمده پول-عنکبوتی که تار میتند. آن را بی خطر است که فرض کنیم که هیچ بیشتر ویروس های مرتبط با تهدید به این تابستان Border-Gavaskar جایزه را به حاکمان کریکت استرالیا خیلی امید به دست آوردن مجدد زمین را از دست داد در مقابل مالی.

پنج-مسابقه تست سری به احتمال زیاد

یک منبع در دانش کریکت دولت استرالیا می گوید که وجود دارد به خوبی می تواند پنج-مسابقه تست هند v استرالیا سری و مقدار مساوی از ODI و T20 مسابقات بین دو کشور است. “مدیران در اینجا باید این همه برنامه ریزی شده است. استرالیا هواپیمایی غول گام خواهد به پرواز هند کریکت در یک پرواز خاص. اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای خواهد شد در هیئت مدیره حاکم کردن تمام تهدیدات سلامت به بازیکنان است. مسابقات برگزار می شود در بیش از دو سالن بدون تماشاگر در غرفه البته گفت:” یک منبع. چه اتفاقی می افتد به لیگ برتر هند و T20 جام جهانی تاریخ ؟ “از آنچه که من می شنوم این T20 جام جهانی برگزار خواهد شد در فوریه و مارس و هندوستان تور استرالیا پنج آزمون و محدود اور سری برگزار خواهد شد از ماه نوامبر تا اوایل ژانویه. IPL امیدوارم در ماه های اکتبر تا نوامبر” گفت: منبع.

آدلاید به میزبان اکثر بازی ها

آن را آموخته است که مقامات استرالیا پیشنهاد برای برگزاری اکثر مسابقات در آدلاید بیضی شکل که در آن یک هتل واقع شده است در این زمین را محل. هند بازیکنان خواهد بود بسیار شلوغ با توجه به انگلستان تور هند برای یک سری که برگزار خواهد شد در تیم هند بازگشت از استرالیا.

هند و استرالیا مشغول است در پنج تست نبرد در خاک استرالیا پس از 1991-92 وقتی که میزبان برنده 4-0. ارسال 1999-2000 Border-Gavaskar سری که شامل سه آزمون هر دو کشور همیشه درگیر یک سری تست در پایین دست.

هند برنده اولین سری آزمون در استرالیا در ماه ژانویه 2019 در حالی که استرالیا را به دست آورد نه یک سری تست در هند پس از 2004-05.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im