مستند تکان دهنده! Ghatkopar مسکن جامعه سازماندهی ‘سمبوسه’ party; رئیس, عضو, رزرو

مستند تکان دهنده! Ghatkopar مسکن جامعه سازماندهی ‘سمبوسه’ party; رئیس, عضو, رزرو – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 15:31 IST | Anurag Kamble | بمبئی

به گفته پلیس, اسنک خدمت کرده بود و موسیقی بازی در حزب به عنوان ساکنان جمع اعداد برخی از مردم بنا به گزارش دیده جسارت از جامعه محل

Picture/Anurag Kamble

عکس/Anurag Kamble

در یک حادثه تکان دهنده رئیس و عضو مشخصات بالا مسکن جامعه در Ghatkopar رزرو شده اند برای ترتیب دادن یک مهمانی در یک زمان زمانی که کل ملت است که تحت یک مستند اعلام کرد با توجه به شیوع کروناویروس. عکس از پارتی که خانه سابق BJP وزیر ویروسی رفت. جرم ثبت شده بود در برابر ساختمان رئیس و یک عضو در شلوار نگر ایستگاه پلیس در Ghatkopar.

با توجه به suo موتور شکایت صورت گرفته توسط پلیس, رئیس و یک عضو از باشگاه مجتمع مسکونی در وللبه Baug لین Ghatkopar (شرق) رزرو شده اند به صورت ايميل مستند قوانین و تنظیم یک سمبوسه ،

“هر اصلی ما بررسی این حزب صورت گرفت در مارس 15 یا 16 ماه مه که در آن موسیقی پخش شد و سمبوسه و دیگر تنقلات خدمت کرده بودند گفت:” یک افسر خواست نامش فاش نشود. “ساکنان نه تنها جمع آوری شده در شماره, اما آنها حتی سرمایه گذاری از جامعه گیتس و خال خال شد و آرامش چت,” او اضافه شده است.

نفس نفس زدن نگر پلیس با دریافت این تصاویر از پارتی در 18 مه و پس از آن یک شاه ثبت شد و دو نفر دستگیر شدند و در همان روز. هر دو باید امن وثیقه از ایستگاه پلیس به پلیس اطلاع داد.

هنگامی که در اواسط روز سعی کردم به تماس با سابق BJP رهبر بپرسم که آیا او آگاه از حزب او پاسخ نمی دهند.

“ما رزرو متهم و بازداشت آنها را تحت مربوطه بخش از قانون مجازات اسلامی و ملی و عمل آنها را امن وثیقه نیز گفت:” Suhas Kamble ارشد بازرس شلوار نگر ایستگاه. اما او حاضر به فاش کردن هر گونه اطلاعات بیشتر و یا نام متهم کرده است.

زمانی که کل کشور تحت مستند مونتاژ بیش از پنج نفر شده است به شدت ممنوع است. در دوشنبه, Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray بود خطاب به دولت و خواست ساکنان به رعایت مستند قوانین.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de