مستند پازل! شما قادر به حدس زدن حیوانات, شنا در این ویدئو ویروسی?

مستند پازل! شما قادر به حدس زدن حیوانات, شنا در این ویدئو ویروسی? – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 10:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این ویدئو به ضرب گلوله به عقب در سال 2013 به اشتراک گذاشته شده در توییتر توسط یک جنگل افسر که خواست پیروان خود را به حدس زدن حیوانات, شنا در دریاچه

A screengrab from the video posted by Susanta Nanda on Twitter

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط Susanta Nanda در توییتر

یک تصویری از یک حیوان شنا در دریاچه مطرح است این بار به عنوان یک پازل است که ترک کرده است بسیاری از حدس زدن. این ویدئو به ضرب گلوله به عقب در سال 2013 به اشتراک گذاشته شده در توییتر توسط افسر جنگل Susanta Nanda که خواست پیروان خود را به حدس زدن حیوانات, شنا در دریاچه است. پاسخ صحیح را در زمان بسیاری از تعجب.

این ویدیو نشان می دهد یک حیوان شنا با سر خود را زیر آب های این دریاچه است. بعد از چند دقیقه آن پدیدار خارج از آب ولی در این ویدئو به طور ناگهانی به پایان می رسد قبل از ما می تواند شناسایی حیوانات.

“حدس بزن چه شناور در طول 1st ده ثانیه از ویدئو? ببینید که چگونه بسیاری از شما آن را کردم راست ایم” Nanda به عنوان برای ویدئو.

این ویدئو ارسال شده در روز یکشنبه به دست آورد بیش از 14,200 انداز در توییتر با 900 لایک و ترجمه 105 بار تا کنون. تعداد بسیار کمی از کاربران قادر به حدس زدن حیوانات. برخی فکر آن یک نهنگ در حالی که برخی فکر آن تمساح –همه نادرست است.

حیوانات, شنا در این ویدئو یک گوزن شمالی یک نوع گوزن که در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا و کانادا است.

این ویدئو ویروسی به ضرب گلوله کشته شد در یخچال های طبیعی پارک ملی در ایالات متحده توسط یک YouTuber به نام Wayne Ellet. گوزن شمالی در حال ظهور بود از آب و غواصی در دوباره با آن شکوه و شاخ و ایجاد عجیب و غریب موج بر سطح آب.

شما قادر به ایجاد حق حدس می زنم ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im