مستند پازل! توییتر گیج شده است بیش از لکه های درنده در این ویروسی تصویر! می تواند شما را ببینید ؟

مستند پازل! توییتر گیج شده است بیش از لکه های درنده در این ویروسی تصویر! می تواند شما را ببینید ؟ – اخبار

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 17:08 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

یک افسر جنگل ارسال شده در توییتر آنچه به نظر می رسید مانند یک تصویر عادی از یک گوزن اما تعجب بسیاری با یک پیچ و تاب و

Picture/Ramesh Bishnoi-Twitter

عکس/رامش Bishnoi-توییتر

کاربران از پلت فرم وبلاگ نویسی خرد آمد در سراسر یک چالش جالب پرتاب کفش توسط یک افسر جنگل که خواسته آنها برای پیدا کردن حیوانات پنهان در تصویر.

جنگل افسر رامش Bishnoi ارسال شده آنچه به نظر می رسید مانند یک تصویر عادی از یک گوزن اما تعجب بسیاری با یک پیچ و تاب. او گفت که وجود یک درنده پنهان شده در عکس و پرسید: پیروان خود را به آن نقطه.

او در توییتی عنوان تصویر “تماس با چشم با درنده و شکاری. شما می توانید نقطه درنده؟” این تصویر نشان می دهد که گوزن تبدیل به اطراف نگاه کنید در چیزی در فاصله.

ارسال شده در چهارشنبه تصویر به دست آورد 524 دوست دارد و بازتوییت 34 بار. کاربران اظهار نظر در تصویر شده است مجوز های ارسال و حدس خود را همراه با ستایش زمان بندی و زیبایی از طبیعت اسیر شده در تصویر.

برخی از کسانی که خال خال حیوانات ستایش آن نقطه پنهان.

برای کسانی که در تلاش به نقطه حیوان در اینجا یک اشاره.

هنوز هم به دنبال حیوانی ؟ نگاه کنید در بالا سمت چپ تصویر و شما را پیدا خواهد کرد یک گربه بزرگ پنهان پشت, چمن, به دنبال زمان مناسب برای حمله با چنگال در گوزن.

کاربران توییتر ارسال شده است پازل جالب برای تعامل با پیروان خود در طول این مستند تحت هشتگ #LockdownPuzzles شده است که روند در میکرو پلت فرم وبلاگ نویسی. به تازگی یک کاربر تا به حال نوشته شده از یک تصویر از ببر بدل به پس زمینه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im