مستند خاطرات: آنچه که در بمبئی آشپز ناتاشا گاندی به دنبال از پنجره ؟

مستند خاطرات: آنچه که در بمبئی آشپز ناتاشا گاندی به دنبال از پنجره ؟ – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 20:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

گاندی گفت که قبل از coronavirus دوره او را نگاه کردن به دیدن طبیعت اما از آنجا که این ویروس کشنده در زمان بیش از او نگاهها را از طریق پنجره او را برای یک دلیل متفاوت

Mumbai-based chef Natasha Gandhi said that she looks out of her window for different reason these days

بر اساس بمبئی-آشپز ناتاشا گاندی گفت که او به نظر می رسد از پنجره های مختلف دلیل این روزها

در میان افزایش coronavirus موارد در بمبئی شهر بر اساس آشپز و Masterchef هند S6 بالا 5 شرکت کننده ناتاشا گاندی می گوید که در حال حاضر او به نظر می رسد از پنجره او را برای یک دلیل مختلف. به عنوان شهروندان بمب آنچه در آن به معنای مشهور آشپز در زمان به رسانه های اجتماعی خود را رسیدگی به توضیح نیست.

در روز سه شنبه ناتاشا در زمان به اشتراک گذاری عکس برنامه Instagram به اشتراک گذاشته شده و یک تصویر زیبا که در آن او دیده می شود با بهره گیری از این دیدگاه. اما این او بود عنوان کرد مردم متوقف کرد در مورد نحوه جدید “عادی” خواهد بود در این پست تاج ، های روی پرده عکس, Natasha نوشت که قبل از coronavirus دوره او را نگاه کردن به دیدن طبیعت اما از آنجا که ویروس کشنده است گریبانگیر جهان دیدگاه او نسبت به جهان بیرونی تغییر کرده است.

او در ادامه به توضیح است که امروزه به نظر می رسد او از پنجره به مطمئن شوید که تحویل مرد است که با پوشیدن دستکش و maintaing بهداشت برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری همه گیر.

پس از به اشتراک گذاشته آنلاین, در این پست به دست آورد نزدیک به 5000 لایک و بیش از صدها نفر از نظرات. یک کاربر نوشت: “خوب…..یکی…آشپز…” در حالی که دوم کاربر اظهار نظر “عنوان!.” یک سوم کاربر گفت: “Prettyness بیش از لود” در حالی که یک چهارم کاربر اعلام کرد که “میخوام از طریق یک قایق.”

شما چه فکر میکنید در مورد ناتاشا گاندی از نظر تغییر بار ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im