مستند خاطرات: تام هلند است که “کمی مولد’

مستند خاطرات: تام هلند است که “کمی تولیدی’ – سرگرمی

انتشار: May 23, 2020, 16:07 IST | سرپرستان | لس آنجلس

تام هلند می گوید زمان خود را در طول COVID-19 مستند شده است “کمی مولد”

Tom Holland

تام هلند

Spider-Man” بازیگر تام هلند می گوید زمان خود را در طول COVID-19 مستند شده است “کمی مولد”. هلند که در لندن افتتاح شد در مورد او چگونه است مولد بودن زمانی که او به نظر می رسد در “Jimmy Kimmel Live!” از طریق ویدئو چت, گزارش hollywoodreporter.com.

زمانی که کیمل پرسید که چگونه هلند است که همراه با خانواده اش در میان مستند, بازیگر شوخی که شده است وجود دارد بسیاری از “مست” و اضافه کرد که رایان رینولدز بازیگر به تازگی فرستاده او را مورد “spider-جین”.

او سپس در ادامه گفت که او خوش شانس بود “خوب” و زندگی در یک محل است که یک فضای باز است.

هلند و سپس به اشتراک گذاشته است که او شده است “کمی مولد” است و نوشتن یک فیلمنامه با برادرش هری — که آنها در حال حاضر فرستاده شده به تولید کنندگان. او به شوخی که ارسال, اسکریپت, به مردم شده است عصب-مخرب زیرا آنها ممکن است پیدا کردن که او را “احمق” یا “نمی تواند طلسم هر چیزی”.

صحبت کردن در مورد این اختلال به پروژه های هلند گفت که او در برلین فیلمبرداری “Unchartered” هنگامی که بیماری همه گیر کوروناویروس رسید. در حال حاضر این فیلم خواهد بود دوباره. او نیز تیراندازی بعدی “مرد عنکبوتی” قسط در آینده نزدیک اما او مطمئن نیستید که.

در میان جریان بحران بهداشتی کشور هلند در حال همکاری با برادران اعتماد یک موسسه خیریه راه اندازی توسط خانواده اش به جمع آوری پول برای علل مختلف.

او همچنین با نگه داشتن شرکت خود و به تازگی Facetimed “مرد آهنین” ستاره رابرت داونی جونیور

“Jimmy Kimmel Live!” پخش شده است در هند در ستاره جهان.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>