مستند خاطرات: Smriti Irani تشکر Sonu Sood برای کمک به کسانی که نیاز به کشته مستند

مستند خاطرات: Smriti Irani تشکر Sonu Sood برای کمک به کسانی که نیاز به کشته مستند – اخبار

به روز شده: مه 25, 2020, 14:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تمجید Sood تلاش اتحادیه وزیر Smriti Irani گفت: او افتخار بازیگر نقش اول مرد برای کمک به نیازمندان در یک زمان به چالش کشیدن

Union Minister Smriti Irani. Picture/Instagram

اتحادیه وزیر Smriti Irani. تصویر/Instagram

اتحادیه وزیر و رهبر بی جی پی Smriti ایرانی در اعتراض به توییتر به قدردانی و تشکر از بازیگر, Sonu Sood برای کمک به مهاجران برای بازگشت به خانه در میان COVID-19 بحران است. بالیوود بازیگر شده است تنظیم اتوبوس برای کمک به هزاران نفر از مهاجران به بازگشت به روستاهای خود در میان این مستند با توجه به جهانی همه گیر.

Sonu Sood مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان واقعی توسط شهروندان برای پاسخ به وضعیت اسفبار مهاجران از کشورهای مختلف و کمک به آنها. اتحادیه وزیر Smriti Irani ترجمه یکی از Sood پاسخ و تشکر بازیگر برای کمک به کسانی که نیاز دارند در سراسر کشور مستند.

اظهار نظر در Sonu Sood را صدای جیر جیر بی جی پی رهبر گفت: thjat او افتخار است او را برای محبت او نمایش داده می شود در این زمان به چالش کشیدن. ایرانی گفت که او می داند که Sonu Sood به عنوان یک حرفه ای همکار برای بیش از دو دهه و او را برای کمک به افرادی که نیاز به طول coronavirus بیماری همه گیر. “با تشکر از شما برای کمک به کسانی که در نیاز “Smriti توییتی.

بازیگر-تبدیل-سیاستمدار راوی کیشان همچنین در پاسخ به Smriti Irani را صدای جیر جیر و ستایش Sonu Sood. دوش گرفتن میاد روی بازیگر راوی کیشان توییتی in Hindi “Yehi sab yaad rehta hai duniya mein,” که ترجمه را به “جهان را به یاد داشته باشید’. بازیگر فرستاده مهاجر به زادگاه خود در اوتار پرادش پس از اخذ مجوز خاص از تا دولت.

علاوه بر اوتار Pardesh, Sonu Sood سازمان های متعدد خدمات اتوبوس برای رشته کارگران مهاجر که می خواستم به سفر به کارناتاکا از ماهاراشترا. در حالی که صحبت کردن به اواسط روز, Sonu Sood گفت: “ماهاراشترا مقامات دولتی به ما کمک کرد در سازماندهی مدارکو اشاره ویژه ای به کارناتاکا دولت برای استقبال از مهاجران به بازگشت به خانه.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de