مستند خاطرات: Smriti Irani دقیقی ارایه عجیب چالش در نقطه; آن را دیده نشده است ؟

مستند خاطرات: Smriti Irani دقیقی ارایه عجیب چالش در نقطه; آن را دیده نشده است ؟ – اخبار

به روز شده: مارس 04, 2020, 10:33 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در حالی که قفل شده است و در خانه Smirit Irani در زمان گنگ و نامفهوم چالش اثبات همین دلیل است که او یکی از جالبترین و دوست داشتنی ترین وزیران در هند

A collage of Union Minister Smriti Irani's gibberish challenge

یک کولاژ از اتحادیه وزیر Smriti ایرانی را به چالش عجیب

اتحادیه وزیر و رهبر بی جی پی Smriti Irani است که بدون شک یکی از جالبترین سیاستمداران است. از های نكن تصاویر به عکس های خانوادگی و خیلی بیشتر, Smriti همیشه موفق به غلغلک دادن استخوان های خنده دار و حفظ پیروان خود را سرگرم.

اگر چه قفل بودن در خانه مانند دیگران با توجه به کروناویروس اپیدمی Smriti ایرانی به تازگی در زمان به Instagram روند جدید را گنگ و نامفهوم به چالش بکشد. برای بسیاری از کسانی که نمی دانم این حرف شکسته و نا مفهوم چالش بر گرم است که بسیار در مد زودگذر فیلتر که در آن کاربران باید به حدس زدن کلمه یا یک عبارت است.

Gibberish-A
یک screengarb از Smriti اولین چالش عجیب

بر در نظر گرفتن چالش های تصادفی عبارت یا یک کلمه به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش با یک تنظیم محدودیت زمانی. هنگامی که تایمر به پایان رسیده است, پاسخ درست بالا میآید بر روی صفحه نمایش. 44 ساله وزیر در زمان گنگ و نامفهوم چالش دو بار و حدس بزنید چه ؟ Smriti کاملا آن را به میخ. Smriti نیز به اشتراک گذاشته ویدئوها از همان او Instagram داستان.

Gibberish-B
یک screengrab از Smriti دوم gibberish چالش که lefet او شوکه و شگفت زده

در حالی که Smriti میخ اول یکی از سمت راست در دوم gibberish چالش آمد که با یک پیچ و تاب و به حال مجموعه خود را از چالش است. اگر او حدس زد که پاسخ درست “هیو جکمن’ پاسخ به چند دلیل به نظر می رسد به عنوان ” رایان رینولدز که در سمت چپ این وزیر بسیار ناراحت و عبارات او گفت: آن همه است.

قبل از در نظر گرفتن بخشی در gibberish, چالش, Smriti مشترک دو عکس که در آن او دیده می شود پوشیدن صنایع ماسک صورت ساخته شده توسط بافندگان. با اصرار مردم به پشتیبانی از بافندگان و محصولات ساخته شده در هند, Smriti زیر نویس تصویر: بافندگی امکانات جدید!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im