مستند خاطرات: Masaba Gupta سهام پست-تمرین عکاسی از خود خواستار طرفداران به تمرین روزانه در میان مستند

مستند خاطرات: Masaba Gupta سهام پست-تمرین عکاسی از خود خواستار طرفداران به تمرین روزانه در میان مستند – اخبار

به روز شده: مه 27, 2020, 13:58 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

با تاکید بر اهمیت اقامت مناسب و سالم, Masaba Gupta خواست طرفداران خود را به ورزش روزانه و گفت: “اگر شما نمی رفت امروز آن را در حال حاضر.”

Masaba Gupta urged her fans to exercise daily amid lockdown

Masaba Gupta خواست طرفداران خود را به ورزش روزانه در میان مستند

طراح مد Masaba Gupta شده است در ساخت بسیاری از قرنطینه زمان در خانه. از های بازگشتی تصاویر جشن عید و خیلی بیشتر 31 ساله شده است به روز رسانی طرفداران او در مورد اینکه او چگونه است ایمن ماندن و حفظ فاصله اجتماعی میان COVID-19 بحران در کشور است.

Masaba-Do-It
یک screengrab از Masaba Gupta Instagram داستان

در روز سه شنبه, ace, طراح گرفت به Instagram به اشتراک گذاشته شده و یک نگاه اجمالی از جلسه تمرین در میان مستند. با تاکید بر اهمیت اقامت مناسب و سالم Gupta خواست طرفداران خود را به ورزش روزانه و گفت: “اگر شما نمی رفت امروز آن را در حال حاضر.”

ستاره طراح مد در زمان به Instagram به اشتراک گذاشته شده و پس از تمرین عکاسی از خود. در حالی که به اشتراک گذاری عکس با او پیروان او نوشت: “از دست رفته من تمرین امروز صبح و من احساس افتضاح است. بنابراین من تا به حال 30 دقیقه پنجره بین یک تماس و دیگر پس از انجام یک دیوانه شگفت انگیز هرم تمرین توسط Vilayat حسین برای 13 دقیقه کشیده باران و پشت در محل کار..”

از عنوان آن آشکار است که Gupta مخفیانه برخی از زمان در بین کار خود را به اطمینان حاصل شود که او از دست دادن نیست در او ثابت روزانه از جلسات تمرین. علاوه بر این روزانه جلسه تمرین و روز به روز امر طراح نیز به اشتراک گذاری تصاویر خود را در خانه جلسه یوگا در حالی که قفل بودن در خانه.

از گوش دادن به موسیقی برای بیدار شدن از خواب در اوایل; از غرقه شدن در خانه-وعده های غذایی پخته شده به کار از خانه Gupta شده است وجود دارد و انجام داده است. آس طراح قرنطینه عکس ثابت او درست مثل ما.

آیا شما ورزش روزانه?

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de