مستند خاطرات: Jasmin Bhasin, Shubhangi عطر, Sharad Malhotra نوبت سیب زمینی نیمکت

مستند خاطرات: Jasmin Bhasin, Shubhangi عطر, Sharad Malhotra به نوبه خود روی نیمکت سیب زمینی – سرگرمی

انتشار: Mar 27, 2020, 15:35 IST | سرپرستان | بمبئی

تلویزیون بازیگران مانند Sharad Malhotra Shubhangi عطر و Donal Bisht شده اند قرار دادن ساعت های بسیاری را نشان می دهد و خود را سرگرم کننده بینندگان

Jasmin Bhasin and Shubangi Atre

Jasmin Bhasin و Shubangi عطر

تلویزیون بازیگران مانند Sharad Malhotra Shubhangi عطر و Donal Bisht شده اند قرار دادن ساعت های بسیاری را نشان می دهد و خود را سرگرم کننده بیننده است. حالا که این همه در مورد “خانه بمانند امن” در پی شیوع کروناویروس, بازیگران در حال پیوستن به طرفداران خود در هر دو صورت خود را نشان می دهد و یا همیشه سبز مانند آنهایی که زمزمه ورود به سیستم.

برای مقابله با این بیماری همه گیر نارندرا نخست وزیر اعلام کرده بود کامل مستند برای 21 روز آغاز مارس 25. برخی در حال انجام, ظروف, کار کردن در داخل خانه و یا مسواک زدن مهارت های آشپزی خود را. مستند نیز فرصت داده شده برای صفحه نمایش کوچک بازیگران گرفتن مورد علاقه خود را نشان می دهد.

“من تماشای Neena Gupta ‘Saans’. آن را یک فرقه نشان می دهد در روابط و همچنین ‘همهمه ورود’. من کاملا جوان است که نشان می دهد در هوا” Sharad گفت: سرپرستان. بازیگر Mrunal جین نیز رفته است در زمان به عقب. “من هستم ابتلا به ‘Buniyaad’. تلویزیون نشان می دهد در روابط معتبر است و حتی امروز به او گفت:” در مورد دهه هشتاد نشان می دهد.

برخی وجود دارد که با استفاده از این زمان به تماشای کار خود و دلتنگ. Shubhangi از “Bhabiji Ghar پر Hain!” شهرت دوست دارم به تماشای او خود را نشان می دهد. “آن را سرگرم کننده. ما خاطرات متصل به هر صحنه,” او گفت:.

Donal به تازگی زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی و خواسته مردم چه چیزی آنها را به. بسیار به تعجب طرفداران خود را گفت: آنها تماشای قبلی نشان می دهد مانند “Ek Deewana Tha” و “Roop – Mard ka نیا Bernhardt”.

“من شده اند انجام می دهند به همین دلیل در طول ساقه از من نشان می دهد ما نمی زمان به تماشای خود ما را نشان می دهد. در حال حاضر من در بازبینی قبلی من نشان می دهد تا ببینید که چگونه من تا به حال انجام شده و همچنین آن را همیشه یک عامل احساس خوب را به سازمان دیده بان خود را نشان می دهد به ارمغان می آورد پشت آن خاطرات خوب و تازه و زنده است” گفت: Donal.

مانند او بازیگر Sonal Vengurlekar است برای رفتن به عقب در زمان و تماشای قبلی را نشان می دهد.

“من بیشتر از این قرنطینه زمان در خانه با تماشای قبلی من را نشان می دهد مانند “سام Daam Dand Bhed’ و ‘بنارس خواهر’. با بازدید را نشان می دهد من سعی کنید به یاد بگیرند که در آن من می تواند بداهه نوازی و انجام بهتر و همچنین آن را به یک احساس نوستالژیک به دوباره خود را نشان می دهد. به غیر از من هم هستم تماشای رادا کریشنا’. من همیشه می خواستم به تماشای آن نشان می دهد و در حال حاضر که من در زمان من انجام این کار و کاملا آن را دوست داشتن” او گفت:.

در حالی که محدود به فقط چهار دیوار خانه ما ممکن است به بسیاری از احساس بودن قفل در “Bigg Boss” خانه بازیگر Devoleena Bhattacharjee است برای رفتن به عقب در روز خود را به عنوان یک “Bigg Boss 13” شرکت کننده.

“من نمی توانستم تماشای اقامت من در Bigg Boss’ خانه پس از بیرون آمدن بنابراین من قطعا تماشای آن را,” او گفت:. بازیگر Aparna Dixit است نیز نشان می دهد خود را “Pyar ki لوکا Chuppi”.

“من احساس می کنم بسیار مهم است برای دیدن کار خود را و تجزیه و تحلیل که در آن شما می تواند در بهبود و یا فقط لذت بردن از داستان خود را. همچنین من میخوام چند تا از دوستان من از این صنعت است. آن را خوب است برای دیدن هر یک از دیگر کار می کنند و آنها را درک,” او گفت:.

“Choti Sardarni” بازیگر امل Sehrawat تا به حال از دست رفته بسیاری از قسمت ها نشان می دهد به طوری که او خواهد شد ابتلا به آنها را. “یکی دیگر از تلویزیون نشان می دهد که من می خواهم برای دریافت دلتنگ است ‘Zabaan Sambhalke’. این نمایش کمدی است همیشه سبز” او به اشتراک گذاشته.

دیگران وجود دارد که هم چسبیده به ژانر کمدی. “Naagin” بازیگر Jasmin Bhasin گفت: “من دوست دارم به تماشای “Sarabhai مقابل Sarabhai’. کمیک زمان از بازیگران شگفت انگیز است. آن را می سازد من خنده بی وقفه نشسته روی مبل.”

بازیگر Rahul Sharma نیز احساس می کند بهتر است به تماشای کمدی را نشان می دهد در حال حاضر. “ما در حال رفتن را از طریق بحران است. من هستم ابتلا به ‘Sarabhai مقابل Sarabhai’. این یک نور کمدی و شما می توانید به تماشای هر قسمت. وجود دارد بدون نیاز به پیروی از (تمام قسمت ها) مانند روزانه صابون,” او گفت:.

بازیگر Anuj Kohli را انتخاب کنید همچنین یک نمایش کمدی – “Taarak مهتا Ka Ooltah Chashmah”. “من همیشه دوست داشتم به تماشای نمایش” او گفت:.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>