مستند خاطرات: چگونه می توان با صابون می آموزد Juhi Parmar


Juhi Parmar بازگشته است با یکی دیگر از ویدیو را در کانال یوتیوب این زمان به راهنمایی در مورد چگونگی ساخت صابون آلی در خانه.

Juhi Parmar teaches fans to make homemade soaps

Juhi Parmar می آموزد طرفداران را در خانه صابون

پس از آموزش او بینندگان چگونه به ماسک های خانگی و sanitisers بازیگر Juhi Parmar بازگشته است با یکی دیگر از ویدیو را در کانال یوتیوب این زمان به راهنمایی در مورد چگونگی ساخت صابون آلی در خانه.

“در یک روز و سن از Covid-19 که در آن بهداشت تبدیل شده است از اهمیت همه ما در حال تلاش برای پیدا کردن سمت راست صابون عفونی و آنچه نباید خودمان را نگه دارید به دور از میکروب ها! بنابراین در اینجا من خودم آلی, شیمیایی, رایگان, آلوئه ورا صابون با یک اشاره از tulsi/برگ ریحان! نیز وجود دارد بسیاری از مزایای از جمله خلاص شدن از آکنه و لکه های سیاه پوست و همچنین کمک به کاهش علائم کشش. سعی کنید این را در خانه و اجازه دهید من می دانم که چگونه از آن می رود” Juhi نوشت: در Instagram.

همراه با پست او همچنین یک عکس از او در خانه آلی aloevera صابون.

او همچنین یک عکس از او با دخترش:

Juhi Parmar که یک پسر هفت ساله به دختر Samaira گلوله به شهرت با نقش او را در تلویزیون نشان می دهد “Kumkum”. او برنده فصل پنجم “Bigg Boss”.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>