مستند خاطرات: Evan Rachel Wood درس های پیانو


Evan Rachel صحبت در مورد چگونه او در حال گذراندن زمان در صفحه اصلی و نگه داشتن بچه ها سرگرم

Picture courtesy/Evan Rachel Wood's official Instagram handle

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Evan Rachel Wood رسمی Instagram رسیدگی

بازیگر Evan Rachel Wood است یادگیری نواختن پیانو در میان coronavirus مستند. در مصاحبه با مهلت, Evan Rachel صحبت در مورد چگونه او در حال گذراندن زمان در صفحه اصلی و نگه داشتن بچه ها سرگرم گزارش femalefirst.co.انگلستان.

“شما می دانید من یک خانواده واحد شده اند و مدرسه در منزل بچه من و تلاش برای فقط باغ و گرفتن درس پیانو و انجام تمام چیزهایی که من همیشه خاموش است که در حال حاضر همه ما باید مقدار زیادی از زمان برای انجام و فقط نگه داشتن روح من تا” او گفت:.

بازیگر نیز نگران آن شده اند که به شدت تحت تاثیر بحران بهداشت و درمان.

“همه حق است. من بیشتر نگران در مورد افرادی که در حال رفتن به از دست دادن خانه های خود را و لازم نیست, بهداشت و درمان, و چگونه ما در حال رفتن به بازیابی از این فقط به عنوان یک کشور با اقتصاد و همه چیز را,” او اضافه شده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>