مستند: دهلی نو در مرزها شاهد تراکم ترافیک به عنوان محدودیت سهولت

مستند: دهلی نو در مرزها شاهد تراکم ترافیک به عنوان محدودیت سهولت – اخبار

به روز شده: Jun 01, 2020, 13:14 IST | سرپرستان | دهلی نو

فضایی صف بالا رفت و به بیش از یک کیلومتر به عنوان پلیس مستقر در مرز بررسی می گذرد و کارت های هویت مردم رفت و آمد

Delhi-Gurgaon. Pic/AFP

دهلی نو-گورگان. عکس/AFP

سنگین ترافیک وابسته به وسايط نقلیه شاهد بود روز دوشنبه در دهلی نو-Gurugram و دهلی نو-نویدا مرز به عنوان مسافران در اعداد بزرگ در اولین روز از باز کردن-1.

در دهلی نو-نویدا مستقیم (DND) راه که متصل جنوب دهلی نو با Noida ترافیک سنگین بود و شاهد در صبح است.

فضایی صف بالا رفت و به بیش از یک کیلومتر به عنوان پلیس مستقر در مرز بررسی می گذرد و کارت های هویت مردم رفت و آمد است.

پلیس دهلی به خواسته مردم برای بازگشت کسانی است که نمی عبور صادر شده از مقامات.

حتی موتورسواران خواسته شد که به نوبه خود بازگشت.

صحبت به سرپرستان, Praveen Kumar که ساکن در Noida گفت: “من به دفتر من در دهلی نو در صبح است. اما در حالی که من در بازگشت به نویدا سپس پلیس من را متوقف. و در حال حاضر آنها اجازه می دهد را وارد کنید در Noida.”

با توجه به دهلی ترافیک پلیس ترافیک وابسته به وسايط نقلیه در جاده ها افزایش یافته بیش از 40 درصد در صبح روز دوشنبه به عنوان چند دفتر را برانگیخت بیرون آمد و به حضور در دفاتر خود را.

ترافیک در سرمایه های ملی نیز شاهد افزایش تعداد وسایل نقلیه دیده می شد در خیابان ها در مناطق مانند Jhandewalan ایتو ،

مشابه صحنه بودند شاهد در دهلی نو-Gurugram و دهلی نو-Ghaziabad مرزها.

نویدا Ghaziabad و Gurugram در حال حاضر مهر و موم شده مرزهای خود را با سرمایه های ملی به عنوان تعدادی از Covid-19 موارد دیدم سنبله با اکثریت موارد مرتبط با آن سفر به دهلی نو.

در روز شنبه این مرکز در زمان خروج گام به گام از 68 روز در سراسر کشور مستند اعلام کرد که محدودیت محدود خواهد شد تنها به مهار مناطق تا 30 ژوئن که ممنوع فعالیت باز خواهد شد در یک روش مرحله به مرحله در مناطق خارج از این مناطق اجازه می دهد رستوران ها و مراکز و اماکن مذهبی و آموزش و پرورش بخش برای باز کردن در یک روش مرحله به مرحله.

قابل اجرا از شنبه, ژوئن 1, منظور تازه صادر شده توسط وزارت امور خانه (MHA) صحبت از گسترش تازه دستورالعمل یک روز پیش از پایان مستند 4.0.

“در اعمال قدرت در بخش 6(2)(من) از مدیریت بحران, قانون 2005 ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای) به کارگردانی امضا به موضوع به منظور گسترش مستند در مهار مناطق تا تاریخ 30 ژوئن و بازگشایی ممنوع فعالیت در یک روش مرحله به مرحله در مناطق خارج از مهار مناطق” منظور بخوانید.

“در ورزش قدرت اعطا زیر بخش 10(2)(l) از مدیریت بحران مصوب سال 2005 آن را کارگردانی است که دستورالعمل در نیروی باقی می ماند تا 30 ژوئن. با اثر از ژوئن 1 ژوئن 30 مستند 5.0 محدود خواهد شد تنها به مهار مناطق و تنها یک elimited تعدادی از فعالیت های باقی خواهد ماند ممنوع در سراسر کشور” به آن اضافه شده است.

به عنوان در هر سفارش بین المللی مسافرت هوایی برداری از مترو راه آهن, سینما, سالن, سالن ها و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, تئاتر, میله, سالن مونتاژ سالن, و, سیاسی, ورزشی, سرگرمی, علمی, فرهنگی, مذهبی و توابع و بزرگ دیگر جماعت باقی خواهد ماند و ممنوع است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de