مستند اعتراف: Vijay Varma نشده فرسوده در چهار روز!


شیوع کروناویروس منجر به بازیگر Vijay Varma گرفتن یک فرصت پوشیدن شلوار خود را برای چهار روز گذشته و یا پس او می گوید!

Image source: Instagram/@itsvijayvarma

منبع تصویر: Instagram/@itsvijayvarma

روز یکشنبه نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند به مبارزه با COVID 19 بیماری همه گیر. اما ماهاراشترا شده است شاهد مستند از قبل از آن که منجر به B-Towners محدود بودن به خانه های خود را درست مثل هر کس دیگری.

این وضعیت منجر به بازیگر Vijay Varma گرفتن یک فرصت پوشیدن شلوار خود را برای چهار روز گذشته و یا پس او می گوید! Varma در زمان به Instagram به پست: “مستند قرنطینه wagehera toh theek hai lekin من پوشیده نیست و من در 4 روز uska kya.”

خندقها پسر شهرت بازیگر بیشتر نوشت: “مسائل واقعی. من نامزد همه دوستان من به من بگویید اگر آنها با پوشیدن شلوار خود را.”

در واکنش به پست یک کاربر نوشت: “ما همه در همان قایق Vijay.” برای این بازیگر به شوخی پاسخ داد: “لطفا بیایید جداگانه قایق #اجتماعی فاصله.”

کاربر دیگری پرسید: اگر بازیگر با پوشیدن lungi به جای شلوار. ویجی در پاسخ گفت: او می خواهم برای حفظ یک “وقار سکوت” در این موضوع. در مقابل کار ویجی Varma, آخرین نسخه وب است که در مجموعه “او” که در آن او نقش یک فروشنده مواد مخدر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>