مستند 5.0: MHA اعلام کرد, تازه, دستورالعمل مراکز و رستوران ها برای باز کردن در خارج از منطقه آلوده

مستند 5.0: MHA اعلام کرد, تازه, دستورالعمل مراکز و رستوران ها را باز کنید – اخبار

به روز شده: مارس 30, 2020, 19:41 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Coronavirus مستند تمدید شده است تا 30 ژوئن در مناطق آلوده اما مراکز و رستوران ها خواهد شد مجاز به بازگشایی از ژوئن 8 خارج مهار مناطق

Image has been used for representational purpose. Picture/Shadab Khan.

تصویر استفاده شده است بازنمودی هدف. عکس/Shadab خان.

اتحادیه وزارت امور خانه (MHA) در روز شنبه با صدور دستورالعمل جدید برای فاز re-opening “همه فعالیت های خارج از مهار مناطق به صورت یک بعدی ماه آغاز ژوئن 1”. Coronavirus مستند تمدید شده است تا 30 ژوئن اما مراکز و رستوران ها می توانید از بازگشایی ژوئن 8 به جز در مهار مناطق و یا مناطق مهر و موم شده با توجه به تعداد زیادی از ویروس موارد است.

قابل اجرا از شنبه, ژوئن 1, منظور تازه صادر شده توسط وزارت امور خانه (MHA) صحبت از گسترش تازه دستورالعمل یک روز پیش از پایان مستند 4.0. “در اعمال قدرت در بخش 6 (2) (من) از مدیریت بحران, قانون سال 2005 ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای) آن را کارگردانی کرده است این قطعنامه به موضوع به منظور گسترش مستند در مهار مناطق تا تاریخ 30 ژوئن و بازگشایی ممنوع فعالیت در یک روش مرحله به مرحله در مناطق خارج از مهار مناطق” منظور می گوید.

بنابراین در اعمال قدرت اعطا زیر بخش 10 (2)(l) از مدیریت بحران مصوب سال 2005 آن را کارگردانی است که دستورالعمل در نیروی باقی می ماند تا 30 ژوئن.

از ژوئن 1, تمام فعالیت ها خواهد بود آرام در روش مرحله به مرحله خارج مهار مناطق به عنوان در هر دستورالعمل جدید. با توجه به وزارت سفارش متحده ممکن است اعمال محدودیت/منع فعالیت طبق ارزیابی. خرما برای باز بین المللی مسافرت هوایی از مسافران; بهره برداری از مترو و راه آهن; سینما, سالن سالن ها و استخرهای شنا و پارک و غیره خواهد بود تصمیم گرفت بر اساس ارزیابی از وضعیت.

این کشور در حال حاضر تحت مرحله چهارم از مستند است که ادامه خواهد داد تا مارس 31. این مستند برای اولین بار اجرا در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19. در سراسر کشور مستند که نارندرا نخست وزیر بود و برای اولین بار اعلام کرد در مارس 24 بود که میله میله به پایان on May 17. دولت تا به حال در مارس 3 اعلام کرد که گسترش در سراسر کشور مستند تا مارس 18. در مارس 17, دولت تمدید مستند تا مارس 31.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im