مستند 5.0: ماهاراشترا مسائل دستورالعمل برای کارکنان دفاتر پس از باز کردن در روش مرحله به مرحله

مستند 5.0: ماهاراشترا مسائل دستورالعمل برای کارکنان دفاتر پس از باز کردن در روش مرحله به مرحله – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 31, 2020, 16:40 IST | سازمان |

همه کارکنان را مجبور به پوشیدن 3 لا و یا فولاد ماسک در حالی که مشغول به کار در دفتر تمام وقت گفت: دولت ماهاراشترا در آن سفارش

بمبئی: ماهاراشترا دولت در روز یکشنبه با صدور دستورالعمل برای کارکنان خود را برای جلوگیری از گسترش عفونت کرونا ويروسی بعد از ادارات دولتی هستند که باز در یک روش مرحله به مرحله.

“همه کارکنان و بازدید کنندگان در ادارات دولتی خواهد شد به نمایش توسط یک اسکنر حرارتی قبل از ورود به محل. همه کارکنان را مجبور به پوشیدن 3 لا و یا فولاد ماسک در حالی که مشغول به کار در دفتر تمام وقت” گفت: دولت در جهت آن است.

“ویندوز دفاتر نگه داشته شود باز در طول روز برای تهویه. کارمند را مجبور به حفظ سه فوت فاصله از سایر کارکنان در حالی که کار” به آن اضافه شده است.

در دیگر دستورالعمل دولت گفت: “کارکنان توصیه به لمس خود و بینی و چشم و دهان برای جلوگیری از عفونت است. آسانسور دکمه باید sanitised سه بار در یک روز با هیپوکلریت سدیم.”

“سایر تجهیزات اداری مانند چاپگر و اسکنر کامپیوتر و غیره باید sanitised با یک الکل بر اساس sanitiser” آن اضافه شده است.

دولت بیشتر گفت: کارکنان و افسران باید با استفاده از پر ازدحام وسایل نقلیه برای استفاده از دفتر.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im