مستند 4.0: Uddhav Thackeray, آدرس وزارت امور خارجه

مستند 4.0: ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray, آدرس وزارت امور خارجه – اخبار

به روز شده: مارس 18, 2020, 21:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

صحبت کردن در مورد مستند 4.0, Uddhav Thackeray گفت که دولت او اجازه داده است برای باز کردن 50,000 صنایع

پس از ادای سوگند به عنوان یک عضو از شورای قانونگذاری ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray خطاب به وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت که تعداد بالایی از coronavirus موارد در کشور ساخته شده آن را غیر ممکن است برای کاهش محدودیت ها در دولت است.

صحبت کردن در مورد مستند 4.0 که تمدید شده است بیشتر تا 31 مه Uddhav گفت که دولت او اجازه داده است برای باز کردن 50000 تا صنایع. او همچنین گفت که مناطق سبز در سراسر کشور را ببینید ،

“ما به آرامی شروع به باز کردن سبز مناطق” Uddhav گفت. Uddhav آدرس به دولت می آید یک روز پس از مرکز اجازه متحده به تصمیم گیری خود را در مستند محدودیت و تسهیلات.

صحبت در مورد کارگران مهاجر از ماها Vikas Aghadi (MVA) رهبر گفت که دولت در حال حاضر فرستاده شده حدود پنج لاخ کارگران به بومی خود را در مکان های ویژه قطار و اتوبوس و هزینه سفر شده است مراقبت های گرفته شده توسط دولت. بنابراین کارگران مهاجر باید توقف راه رفتن او به دادگاه تجدید نظر و منتظر دولت کمک کند.

با تمرکز بر شکستن زنجیره ای از COVID-19 موارد Uddhav گفت که با توجه به مستند دولت موفق به کنترل افزایش coronavirus موارد است. “اگر چه دولت شکسته نشده زنجیره ای, ما در حال تلاش” رئیس وزیر گفت.

59-ساله وزیر همچنین گفت که جهانی همه گیر نیاز به پنجه قبل از فصل باران های موسمی آغاز می شود به عنوان “مدارس و کالج ها برنامه ریزی خواهد شد برای شروع دوباره در ماه ژوئن”. صحبت کردن بیشتر Uddhav خواست مردم به COVID-19 pandemic به آرامی و درمان آن را به عنوان یک به طور منظم “آنفولانزا”. او همچنین که او اجازه نخواهد داد که این موارد به افزایش شدت.

جذاب مردم برای کمک به بهداشت و درمان کارگران Uddhav گفت: “ما در حال تمرکز بر روی افزایش مرگ و میر در کشور است, اما ما همچنین باید در نظر بهبود.” روشن چرا مستند شده است lifetd در ماهاراشترا Thackeray گفت: “اگر ما اجازه می دهد تا صنایع به عملکرد و اگر کارگران خود را در حال پیدا مثبت پس از آن دوباره ما را مجبور به رفتن به مجبور مستند. چرا ادامه این مستند تنها.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de