مستند 4.0: Ola رزومه فرودگاه عملیات در 22 شهرستانها با افزایش ایمنی پروتکل

مستند 4.0: Ola رزومه فرودگاه عملیات در 22 شهرستانها با افزایش پروتکل های ایمنی – اخبار

به روز شده: مه 26, 2020, 19:18 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

در تمام شهرستانها Ola خواهد شد به طور منظم sanitising اتومبیل و نظارت بر راننده وضعیت بهداشت و درمان به عنوان بخشی از آن “10 گام برای امن تر سوار’ ابتکار

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

به عنوان داخلی مسافرت هوایی رزومه در سراسر کشور Ola از سر گرفته است و خدمات خود را در سراسر 22 فرودگاه با افزایش پروتکل های ایمنی. در بنگلور و بمبئی و دهلی و حیدرآباد Ola برگزار خواهد شد به خصوص آموزش کارکنان به انجام ماشین بخور درجه حرارت چک برای راننده همکاران و ماشین ممیزی قبل از هر وانت بنابراین مشتریان می توانید صلح از ذهن قبل از آنها گام به ماشین.

در تمام شهرستانها Ola خواهد شد به طور منظم sanitising اتومبیل و نظارت بر راننده وضعیت بهداشت و درمان به عنوان بخشی از آن “10 گام برای امن تر سوار’ ابتکار.

آناند سوبرامانیان سخنگو در Ola گفت: “با از سرگیری پرواز داخلی عملیات در هند ما مشتاقانه منتظر خدمت به شهروندان که نیاز به یک محیط امن و قابل اعتماد گزینه برای فرودگاه سفر. ایمنی مسافر و راننده شرکای همچنان به عنوان یک اولویت برای ما است و ما متعهد به پیروی از بالاترین استانداردهای ایمنی و بهداشت. ما در حال همکاری نزدیک با مقامات فرودگاه در سراسر شهرهای مختلف برای اطمینان از پایبندی به دستورالعمل در حالی که اطمینان مشتریان و رانندگان نیست زحمت. با اتخاذ یک رویکرد مشترک برای پهن کردن منحنی ما ’10 گام برای امن تر سوار’ دستورالعمل برای مشتریان و شرکای خواهد اطمینان حاصل شود که Ola باقی می ماند امن ترین سواری برای فرودگاه سفر.”

شهروندان در سراسر شهرهای زیر می توانید کتاب یک Ola برای خود فرودگاه سفر: بنگلور, دهلی نو و بمبئی و حیدرآباد احمدآباد Amritsar, Bhopal, Bhubaneswar Chandigarh Coimbatore Dehradun, Guwahati ایندور جیپور کوچی, Madurai, Mangalore, Patna, ریپور, رانچی بنارس و ویساکاپاتنام.

مطابق با مقررات دولت Ola خدمات در حال حاضر در دسترس در سراسر 175+ هندی شهرستانها در سراسر دسته بندی شهروندان با ارائه راه حل تحرک خود را با توجه به نیازهای متنوع. لیست کامل از شهرستانها که در آن Ola است عملیاتی را می توان در اینجا یافت نشد. (https://blog.olacabs.com/know-where-ola-is-resuming-its-services/) لطفا توجه داشته باشید که این لیست خواهد شد به طور منظم به روز شده.

چگونه امن هستند ؟

به عنوان بخشی از آن “10 گام برای امن تر سوار’ ابتکار’ Ola صادر کرده است 5 مراحل احتیاطی هر, برای راننده همکاران و مشتریان و تشویق آنها به دنبال اقدامات بهداشتی و عملکرد بهداشت شخصی قوانین و مقررات در تمام زمانها. پروتکل تقسیم شده است به شرح زیر است:

برای راننده-همکاران:

  1. بدون سفر به Ola کابین ها در مهار مناطق: به Ola کابین ها عمل خواهد شد و از دولت شناسایی مناطق.
  2. Selfie-احراز هویت رانندگان: همه راننده-همکاران ملزم به پوشیدن ماسک و نیاز به اعتبار این قبل از شروع هر سوار توسط یک عکاسی از خود از طریق راننده-برنامه شریک.
  3. مجهز به بهداشت کیت: راننده-همکاران ارائه خواهد شد با ماسک های عفونی و ضد عفونی کننده.
  4. ماشین تمیز می شود به طور منظم: تمام ماشین را ضد عفونی قبل و بعد از هر سوار.
  5. انعطاف پذیر, لغو: به عنوان قوی, اندازه درایور-همکاران و مشتریان داده شده است گزینه لغو سوار اگر دیگر است با پوشیدن یک ماسک به اطمینان حاصل شود نه تنها ایمنی خود را, اما همچنین کسانی که اندازهایی خدمات پس از.

برای مشتریان:

  1. پوشیدن ماسک اجباری است: همه مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک و باید اصول بهداشتی قبل و بعد از هر سوار.
  2. AC خاموش: برای جلوگیری از دوباره گردش هوا AC خواهد شد خاموش و پنجره ها را باز نگه داشته.
  3. 2 مسافر در ماشین: تنها دو مسافر غیر از راننده شریک خواهد بود مجاز در کابین هر سوار.
  4. بار کردن و خالی کردن توشه خود: برای کمک به حفظ اجتماعی فاصله مشتریان خواست برای بار کردن و خالی کردن توشه خود را.
  5. پرداخت Cashless: مشتریان را تشویق به رفتن بدون پرداخت پول نقد برای جلوگیری از تماس های غیر ضروری.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>