مستند 4.0: MHA می دهد قدرت به متحده/UTs به تصمیم گیری های قرمز و سبز و نارنجی مناطق

مستند 4.0: MHA می دهد قدرت به متحده/UTs به تصمیم گیری های قرمز و سبز و نارنجی مناطق – اخبار

به روز شده: مارس 17, 2020, 22:08 IST | ANI | بمبئی

شب حکومت نظامی جنبش از افراد باقی می ماند باید ممنوع بین 7 ساعت و 7 هستم به جز برای خدمات ضروری

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

اتحادیه وزارت امور خانه (MHA) روز یکشنبه در حالی که صدور دستورالعمل برای مستند 4.0, ملاقات تقاضا تقریبا در همه کشورها اجازه می دهد آنها را به تصمیم گیری های قرمز و سبز و نارنجی مناطق خود به خود اما به هر پارامتر از اتحادیه های بهداشت و خانواده وزارت رفاه.

“طرح سبز و نارنجی مناطق خواهد بود تصمیم مربوطه متحده و اتحادیه قلمرو دولت پس از در نظر گرفتن پارامتر مشترک توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده” گفت: این وزارت خانه.

با توجه به MHA در قرمز و نارنجی مناطق مهار مناطق و مناطق بافر خواهد بود مشخص توسط مقامات منطقه پس از در نظر گرفتن دستورالعمل های وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

در مهار منطقه تنها فعالیت های ضروری باید اجازه داده شود. وجود دارد باید محدود محیط کنترل برای اطمینان حاصل شود که هیچ جنبش مردم در داخل و خارج از این مناطق به جز اورژانس پزشکی است و برای حفظ تامین کالاهای اساسی و خدمات اضافه شده MHA. به عنوان در هر دستورالعمل جدید در مهار منطقه وجود دارد باید فشرده, تماس, ردیابی, خانه به خانه نظارت و دیگر مداخلات بالينی به عنوان مورد نیاز است.

شب حکومت نظامی جنبش از افراد باقی می ماند باید ممنوع بین 7 ساعت و 7 هستم به جز برای خدمات ضروری است. ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای) روز یکشنبه با صدور دستور به ادامه coronavirus ناشی از مستند اقدامات تا مارس 31.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de