مستند 4.0: هتل ها بسته باقی می ماند; رستوران ها به کار آشپزخانه برای خانه تحویل مواد غذایی

مستند 4.0: هتل ها بسته باقی می ماند; رستوران ها به کار آشپزخانه برای خانه تحویل مواد غذایی – اخبار

به روز شده: مارس 17, 2020, 22:07 IST | ANI | بمبئی

رستوران ها باید مجاز به کار در آشپزخانه برای تحویل خانه از مواد غذایی را بخوانید MHA سفارش

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

هتل ها و رستوران ها و سایر خدمات مهمان نوازی به جز کسانی که درگیر در جنگ در برابر COVID-19 باقی می ماند بسته در نظر coronavirus ناشی از مستند که تمدید شده است تا 31 ماه مه گفت: وزارت امور (MHA) در روز یکشنبه.

این رستوران شده اند مجاز به کار در آشپزخانه برای تحویل خانه از مواد غذایی است. “هتل ها و رستوران ها و سایر خدمات مهمان نوازی به جز کسانی که برای مسکن بهداشت و درمان/پلیس و مقامات دولتی/بهداشت و درمان کارگران/رشته نفر از جمله گردشگران و امکانات قرنطینه; و در حال اجرا از محیط های اغذیه فروشی در اتوبوس انبار ایستگاه های راه آهن و فرودگاه است. رستوران ها باید مجاز به کار در آشپزخانه برای خانه تحویل مواد غذایی” می خواند MHA سفارش.

ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای) در یکشنبه پرسید وزارتخانه ها/ادارات از دولت هند و دولت های ایالتی و مقامات دولتی برای ادامه مستند اقدامات تا 31 مارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در کشور است. نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرده بود که در سراسر کشور coronavirus مستند تمدید خواهد شد به یک چهارم فاز با “کاملا متفاوت” قوانین که اعلام خواهد شد قبل از زمان یکی از انقضای on May 17.

این مستند در سراسر کشور است که نخست وزیر بود و برای اولین بار اعلام کرد در مارس 24 بود که میله میله به پایان on May 17. دولت مرکزی به تازگی اعلام کرد Rs 20 lakh کرور بسته محرک برای مبارزه با COVID-19.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im