مستند 4.0: داخلی و بین المللی مسافرت هوایی از مسافران باقی می ماند ممنوع

مستند 4.0: داخلی و بین المللی مسافرت هوایی از مسافران باقی می ماند ممنوع – اخبار

به روز شده: مارس 17, 2020, 22:08 IST | ANI | بمبئی

وزارت مجاز است بین دولت حرکت وسایل نقلیه مسافری و اتوبوس با رضایت متقابل دولت/UT درگیر و یا به عنوان تصمیم متحده و اتحادیه مناطق به جز در مهار مناطق

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

اتحادیه وزارت امور خانه (MHA) در روز یکشنبه گفت که همه داخلی و بین المللی مسافرت هوایی از مسافران به جز داخلی خدمات پزشکی داخلی آمبولانس هوایی و برای اهداف امنیتی یا مقاصد مجاز توسط دولت باقی خواهد ماند و ممنوع در طول مستند دوره که تمدید شده است تا مارس 31.

“همه داخلی و بین المللی مسافرت هوایی از مسافران به جز داخلی خدمات پزشکی داخلی آمبولانس هوایی و برای اهداف امنیتی یا مقاصد مجاز توسط MHA باقی می ماند ممنوع” گفت: MHA در آن دستورالعمل جدید.

این MHA گفته است که مترو راه آهن خدمات نیز باید ممنوع باقی می ماند. وزارت مجاز است بین دولت حرکت وسایل نقلیه مسافری و اتوبوس با رضایت متقابل دولت/UT درگیر و یا به عنوان تصمیم متحده و اتحادیه مناطق به جز در مهار مناطق.

“روش عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای حرکت افراد به عنوان اعلام قبلی باید ادامه گفت:” MHA آن نیز صادر ویژه جهت برای اطمینان از حرکت افراد و کالاها در موارد خاص. “تمام متحده/UTs باید اجازه می دهد بین دولت و جنبش از متخصصان پزشکی و پیراپزشکی کارکنان بهداشت پرسنل و آمبولانس بدون هر گونه محدودیت و گفت:” وزارت.

“تمام متحده/UTs باید اجازه می دهد بین دولت و جنبش از همه نوع کالا/محموله از جمله کامیون خالی. هیچ دولتی/دانشگاه تهران باید متوقف کردن جنبش از هر نوع کالا/باری برای عبور زمین-تجارت مرزی.” ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای) روز یکشنبه با صدور دستور به ادامه coronavirus ناشی از مستند اقدامات تا مارس 31.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im