مستند 4.0: 5 سال پرواز بازگشت به خانه به تنهایی مادر او استقبال در فرودگاه بنگلور

مستند 4.0: 5 سال پرواز بازگشت به خانه به تنهایی مادر او استقبال در فرودگاه بنگلور – اخبار

به روز شده: مه 25, 2020, 18:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Vihaan سفر به تنهایی از دهلی نو شد و دریافت شده توسط مادر خود را Manjeesh را دیدم که پسرش پس از یک دوره سه ماه

Vihaan Sharma with the placard 'special category' as he arrives at Kempegowda International Airport. Picture/Twitter ANI

Vihaan شارما با پلاکارد ‘ویژه برای دسته’ به عنوان او می رسد در Kempegowda فرودگاه بین المللی. عکس/توییتر آنی

در میان افزایش تعداد coronavirus موارد هند شروع پرواز داخلی خدمات در روز دوشنبه. در میان صدها نفر از مسافران که در سفر به کشورهای مختلف و 5 ساله که گیر کرده بود در دهلی نو پس از این مستند شروع به پرواز بازگشت به خانه به بنگلور پس از دو ماه.

5 سال به عنوان Vihaan Sharma سفر به تنهایی از دهلی نو به بنگالور به Kempegowda فرودگاه بین المللی. پس از رسیدن به بنگلور فرودگاه Vihaan دریافت کرده بود توسط مادرش Manjeesh را دیدم که پسرش پس از یک دوره سه ماه می باشد.

به سایت میکرو وبلاگ نویسی رسمی از Kempegowda فرودگاه بین المللی توییتی “خوش آمدید صفحه اصلی Vihaan! (شارما) بنگالور فرودگاه به طور مداوم کار نسبت به امکان بازگشت امن همه ما مسافران است.”

خبرگزاری آنی توییتر رسیدگی نیز به اشتراک گذاشته تصاویر Vihaan ورود در Kempegowda فرودگاه بین المللی به عنوان او به خانه بازگشت و پس از سرگردان بودن در دهلی نو برای بیش از دو ماه است. در تصاویر Vihaan دیده می شود پوشیدن زرد کت و چهره او به عنوان انجام یک پلاکارد که خواندن ‘ویژه برای دسته’ مسافر.

در حالی که صحبت کردن به آژانس خبری آنی Vihaan مادر گفت: “من پنج ساله به پسر Vihaan Sharma سفر به تنهایی از دهلی نو او دوباره به بنگلور پس از سه ماه.” پس از او پسر, رسیدن مادر, پسر, اواز یا موسیقی دو نفری تا به حال احساسی, reunion. Vihaan بود زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ خود را در دهلی نو پس از این مستند آغاز شد و در هند است.

قبل از از سر گیری پرواز های داخلی خدمات کارناتاکا دولت گفته بود که افرادی که از COVID-19 شایع متحده را به نهادی تحت قرنطینه برای مدت هفت روز. با توجه به حمل و نقل هوایی عمران وزارت دستورالعمل همه مسافران در حال انتظار به دنبال اجتماعی فاصله و sanitisation در همه زمان ها از ورود به خروج.

با ورودی از سازمان

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>