خرید رپورتاژ

مستند 3.0: پلیس بمبئی را coronavirus پیچ و تاب و به لودو برگ شهروندان در انشعابات – اخبار

به روز شده: مارس 05, 2020, 11:13 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در حالی که به اشتراک گذاری coronavirus پیچ و تاب و Ludo بازی پست با پیروان پلیس بمبئی ارسال یک پیام قوی نشان میدهد که چگونه در خانه ماندن را می توان امن تنها شرط COVID-19 اپیدمی

Picture/Mumbai Police-Twitter

عکس/پلیس بمبئی-توییتر

در روز 1 از تمدید مستند تا مارس 17 پلیس بمبئی در روز دوشنبه صورت گرفت به توییتر برای به اشتراک گذاشتن اهمیت ماندن در خانه در میان COVID-19 بحران است. دادن یک پیچ و تاب و رمان به یکی از محبوب ترین بازی ها در طول coronavirus مستند پلیس بمبئی آخرین الگوی رفتاری با الهام از Ludo زده وتر با شهروندان.

در حالی که به اشتراک گذاری Ludo-الهام گرفته از الگوی رفتاری پلیس بمبئی گفت: “در زمان بهتر است شانس خود را امتحان کنید. ماندن در خانه است بهترین شرط بندی شما در برابر رمان coronavirus. #GameOfLife #TakingOnCorona.” آخرین پست توسط پلیس بمبئی از مردم خواست در خانه بمانند و سعی کنید شانس خود را با جسارت و در میان coronavirus بحران است.

در این پست می توانید ببینید نشانه از تمام این چهار بازیکن در داخل خانه با COVID-19 ویروس اشغال محل در مسیر Ludo هیئت مدیره. در حالی که به اشتراک گذاری coronavirus پیچ و تاب و Ludo بازی پست با پیروان پلیس بمبئی ارسال یک پیام قوی نشان میدهد که چگونه در خانه ماندن را می توان امن تنها شرط COVID-19 بیماری همه گیر.

پلیس بمبئی همچنین قرار دادن یک ضربه سختی به عنوان در تصویر است که خواندن “امن ترین محل برای این است که در #TakingOnCorona.” پس از به اشتراک گذاشته آنلاین, در این پست به دست آورد بیش از 600 را دوست دارد و حدود 5000 دوباره توییتهایی. حتی بازیگر هندی Parineeti Chopra را بازتوییت کرد پست با قلب شکلک ها از رنگ های مختلف. علاوه بر Parineeti صدها نفر از کاربران مورد تحسین قرار گرفته پلیس بمبئی منحصر به فرد را در ایجاد آگاهی در مورد اهمیت بودن خانه در میان مستند.

یک کاربر نظر “بهترین مثال برای وضعیت فعلی” در حالی که کاربر دیگری گفت: “تا خلاق خدای من!.” یک سوم کاربر نوشت: “تجلیل به تو تیم خلاق!!!.” تحسین پلیس بمبئی یک چهارم کاربر گفت: “ما ترجیح می دهند به ماندن در خانه تنها است.”

در اینجا این است که چگونه شهروندان در واکنش به پلیس بمبئی را پیچ و تاب و به بازی لودو:

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de