مستند 3.0: آندرا پرادش افزایش قیمت مشروب 50 درصد برای تضعیف مصرف

مستند 3.0: آندرا پرادش افزایش قیمت مشروب 50 درصد برای تضعیف مصرف – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 05, 2020, 16:47 IST | سرپرستان | بمبئی

دولت ادعا کرد که یکی دیگر از 50 درصد افزایش در نظر گرفته شده به عنوان گام بیشتر به سمت منع مصرف الکل

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

یک روز پس از بازگشایی مغازه مشروب, Andhra Pradesh دولت در روز سه شنبه افزایش قیمت الکل 50 درصد است. دولت گفت: حرکت بود با هدف دلسرد مشروب مصرف. مغازه ها تا به حال بازگشایی در روز دوشنبه با افزایش 25 درصد در قیمت مشروب.

پیاده روی موفق به جلوگیری از tipplers که جمع اعداد بزرگ در مغازه ها در سراسر کشور از موازین اجتماعی فاصله هنجار به بررسی گسترش COVID-19. به عنوان صحنه از صف های طولانی و هرج و مرج مطرح ترس از بیشتر سنبله در تعدادی از تاج موارد در دولت و دولت تحت انتقاد برای تشویق مشروب فروش در طول یک بیماری همه گیر از آن پیاده قیمت با 50 درصد کاهش در روز سه شنبه.

مقامات گفت: قیمت های جدید خواهد شد به اجرا در آمده است با اثر فوری. اما مغازه ها باز خواهد شد تنها پس از صدور رسمی سفارشات و قیمت های جدید در حال به روز رسانی آنلاین. وجود سردرگمی مطلق روز دوشنبه زمانی که مغازه ها بازگشایی شد برای اولین بار بعد از این مستند آغاز شد که قیمت زیر 25 درصد افزایش نمی شد به روز رسانی آنلاین.

دولت ادعا کرد که یکی دیگر از 50 درصد افزایش در نظر گرفته شده به عنوان گام بیشتر به سمت منع مصرف الکل. با آخرین افزایش قیمت ها باید افزایش یافت 75 درصد در دو روز. مقامات گفت: آخرین تصمیم گرفته شد برای تضعیف مشروب مصرف با در نظر گرفتن شرایط غالب است که در روز دوشنبه.

این YSR حزب کنگره (YSRCP) دولت گفت: تعداد مشروب مغازه ها را بیشتر کاهش می یابد 15 درصد تا پایان این ماه است. این YSRCP که وعده داده بود در مجموع ممنوعیت آغاز فاز-حکیم اجرای پس از به قدرت رسیدن در ماه مه سال گذشته است.

به عنوان اولین قدم به سوی ممنوعیت در ماه اکتبر سال گذشته Jagan موهان ردی دولت در زمان بیش از دولت است. دولتی آندرا پرادش نوشیدنی Corporation Limited (APBCL) در زمان کنترل از مشروب مغازه ها از پیمانکاران خصوصی پس از کاهش تعداد رسانه ها به 3500 از 4,380 زودتر.

در ماه دسامبر دولت ادعا کرده است که به عنوان یک نتیجه از مراحل آن را مشروب مصرف پایین آمد در دولت است.e خرده فروشی مشروب کسب و کار و افزایش قیمت برای تضعیف مصرف.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de