زندگی در جهنم

زندگی در جهنم – اخبار

به روز شده: فوریه 23, 2020, 08:11 IST | سازمان |

ساکنان مریل, که ادعا می شود عذاب ارواح مقابله با آتش سوزی, سرماخوردگی نقاط و صدای کوبیدن در خانه های خود.

A family in Merrill claims they are being haunted by an apparition in their home. Representation pic

یک خانواده در مریل ادعای آنها در حال خالی از سکنه شده توسط شبحی در خانه خود را. نمایندگی pic

یک شهر در میشیگان مریل شده است دچار وهم آور حوادث پس از 1970s. شهر اعتقاد بر این است خالی از سکنه شده توسط ارواح شیطانی شده اند که عذاب townsfolk.

The Michigan village has been the source of spook since the 1970s. Pics/@jesslee0820, Instagram and merrillvillage.com

محقق ماوراء الطبیعه استیو Shippy اخیرا رهبری به این شهر خواب آلود برای بررسی اگر ساکنان ادعای برگزاری هر وزن. “زندگی در مریل به نظر می رسید مانند یک رویا در ابتدا” یکی از ساکنان به او گفت. “سرانجام این رویا تبدیل به یک کابوس,” او اضافه شده است.

The Michigan village has been the source of spook since the 1970s. Pics/@jesslee0820, Instagram and merrillvillage.com
میشیگان ایجاد شده است منبع روح از 1970s. عکس/@jesslee0820, Instagram و merrillvillage.com

یک خانواده بازگو چگونه آنها را مجبور به حرکت به یکی دیگر از خانه در تابستان سال 1974 و پس از آنها رنج می برد شش ماه غیر قابل توضیح کوبیدن و چندین آتش سوزی خود به خودی. هر دو اف بی آی و یک زلزله شناس سعی کردم و موفق به تعیین علت کوبیدن. ترس برای زندگی خود آنها نقل مکان کرد و به یکی دیگر از خانه.

Paranormal investigator Steve Shippy. Pic/@therealprozak, Instagram
محقق ماوراء الطبیعه استیو Shippy. عکس/@therealprozak, Instagram

آنها نه تنها خانواده را تجربه کرده اند غیر طبیعی حوادث. یکی دیگر از خانواده گفت: Shippy که آنها در حال خالی از سکنه شده توسط شبحی در خانه خود را. که همه آنها شده اند برخورد با وحشت وقوع چنین به عنوان نقاط سرد با صدای بلند گاییدن, قطع برق و علائم ابتدا.

روستای jinxed

استیو Shippy متوجه شدم که یک آبله بیماری همه گیر در حال ویران کل شهر کشاورزی است که منجر به مجبور قرنطينه و ناگوار آتش سوزی. “فقط تصور کنید این احساس وحشت و نگرانی و آشفتگی ارواح را پشت سر گذاشت. احساسی که مانده مانده بر زمین” گفت: Shippy گفت: New York Post.

اولین آزمایشگاه-بلوغ کودک

34 ساله شد اولین بار به زایمان از طریق خود منجمد, تخم مرغ, که بالغ در یک آزمایشگاه. پزشکان در Antoine Béclère بیمارستان دانشگاه در فرانسه اعلام کرد که یک پسر بچه سالم متولد شد و پنج سال پس از گفت تخمک برداشته شد و ذخیره می شود. تحريک تخمدان هورمون به طور کلی اداره به یک مشتری برای کمک به تخم مرغ خود را تبدیل به مادر قبل از برداشت آنها است.

World's first lab-matured baby

اما او شیمی درمانی برنامه درخواست خود را به انتخاب کردن برای بلوغ آزمايشگاهی (IVM) یک روش که شامل آماده سازی تخم مرغ با هورمون ها در یک آزمایشگاه تنظیم برای لقاح. “ما خوشحال شد که بیمار باردار شد بدون هیچ مشکلی و با موفقیت تحویل یک نوزاد سالم ترم” گفت: Michaël Grynberg های تولید مثل و باروری بخش در بیمارستان.

توله سگ عشق

یک چیهواهوا است که نمی تواند راه برود جدید پیدا کرده بهترین دوست, دوست, در یک کبوتر که نمی توانند پرواز کنند

در آنچه به نظر می رسد مانند یک بعید دوستی Lundy, یک چیهواهوا است که نمی تواند با استفاده از آن پشت پاهای تبدیل به بهترین دوستان با هرمان, کبوتر است که قادر به پرواز است. دو ملاقات شش هفته پیش در میا بنیاد غیر انتفاعی در نیویورک است که کمک می کند تا حیوانات معلول است.

Pic/The Mia Foundation, Facebook
عکس/Mia بنیاد Facebook

سو راجرز بنیانگذار غیر انتفاعی گفت: دست دوستی زمانی شروع شد که او آنها را با هم. این دو آغاز شده snuggling و نمی پک یا اندک اندک خوردن در هر یک از دیگر. راجرز کشیده او دوربین و اسیر ناز لحظه. پایه و اساس بوده و آب گرفتگی با پیامهای حمایت و کمک های مالی از سراسر جهان پس از او به اشتراک گذاشته تصویر آنلاین. در دو روز آنها را دریافت R4,31,000 است که به اندازه کافی برای پوشش یک بالا پایان عمل جراحی برای یکی از خود را نجات داد.

دل شکسته بر دل شکسته

Pic/@charlotteawbery, Instagram
عکس/@charlotteawbery, Instagram

40-دوم Instagram کلیپ های شارلوت Awbery آواز کم عمق توسط لیدی گاگا جمع آوری شده 23 لاخ views. انگلیسی, اینترنت, شخصیت, Kevin آب شیرین بود و چالش برانگیز مسافران مترو را به پایان برساند اشعار برنده جایزه اسکار ترانه و فیلمبرداری آن زمانی که او زد به Awberry.

آه می شود یا نمی شود ؟

Pic/@valentinavml, Twitter
عکس/@valentinavml توییتر

آخرین مد زودگذر را بیش از توییتر یک الگوی رفتاری با استفاده از عبارت “آه بود.” مردم شده اند های رفتاری با عکس از مردم و مکان ها و حیوانات آنها باشد. برای مثال یک کاربر گفت: “آه به سازمان حفاظت محیط زیست در آغوش گرفتن یکی دیگر از سازمان حفاظت محیط زیست در یک میدان پر از سنبل.”

زن با استفاده از ‘زرافه’ به عنوان سپر Coronavirus

Pic/South China Morning Post, YouTube
عکس/جنوب چین صبح پست YouTube

ویروسی توسط چینی پلت فرم گلابی ویدیو نشان می دهد یک زن و یک بادی غول پیکر زرافه صحنه و لباس در یک بیمارستان است. این ویدئو نشان می دهد که او راه رفتن در اطراف در یک قهوه ای, صحنه و لباس. زن قرار داده و بر روی صحنه و برای حفاظت به عنوان پزشکی ماسک او تا به حال در خانه گذشته بود تاریخ انقضای.

مرد تنها pooped خارج از منزل برای آخرین 50 سال

Masana Izawa و 70 و توصیف خود را به عنوان یک حرفه ای fundoshi که می تواند آزادانه ترجمه شده به عنوان ‘مدفوع و خاک استاد.’ او خود می بالد در pooped در داخل خانه تنها 14 بار در دو دهه گذشته. او شده است در متقاعد کردن دیگران برای تسکین خود را در خاک است.

جورج تاون جدید شهردار برف سگ پارکر

Pics/Clear Creek County, Facebook
عکس/Clear Creek County, Facebook

یک سگ به نام پارکر گرفت که جورج تاون را افتخاری شهردار این هفته است. با پوشیدن لباس سفید و کراوات آبی با ستاره در آن را به عنوان به خوبی به عنوان یک جفت از عینک پارکر لباس شد برای کسب و کار خود مراسم.

تکیه بر من

Pic/Peter Stawicki, Facebook and Pic/Visit Dallas, Facebook
عکس/پیتر Stawicki, Facebook و عکس/دیدار دالاس Facebook

بخشی از 11-ساختمان طبقه در دالاس جان سالم به در برد یک انفجار منجر به مقایسه با برج پیزا. پشتیبانی برای نیمه تخریب ساختار منجر به یک درخواست به “صرفه جویی در این نقطه عطفی از تخریب” اشاره کرد: “اگر هر چیزی آن را انجام دهید برای memes.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de