بعد از اینکه اندی کوهن از لیزا کودرو پرسید که آیا درست است که الن دجنرس میزبان تجدید دیدار خواهد بود یا نه

Pic courtesy/Lisa Kudrow's Instagram account

عکس حسن نیت ارائه میدهد / حساب اینستاگرام لیزا Kudrow

بازیگر آمریکایی لیزا Kudrow به تازگی مورد بحث آینده بسیار پیش بینی HBO مكس تجدید دیدار و به اشتراک گذاشته است که تا آنجا که او می داند یک میزبان هنوز برای ‘دوستان’ تجدید دیدار ویژه وجود ندارد. به گزارش مجله پیپل، این بازیگر ۵۷ ساله که نقش فیبی را در سیتکام محبوب بازی می کرد، در برنامه سیریوس ایکس ام اندی کوهن ‘رادیو اندی تو’ ظاهر شد و در مورد ویژه آینده گپ زد. در طول چت، کودرو به شایعاتی پرداخت که کمدین الن دجنرس برای تعدیل رویداد تلویزیونی بدون خط شنود شده است که از آن زمان به دلیل همه گیر به تأخیر افتاده است.

پس از اینکه کوهن مجری نمایش ۵۲ ساله از کودرو پرسید که آیا درست است که دجنرس میزبان تجدید دیدار خواهد بود یا نه که به آن گفت: «نمی دانم این تصمیم گرفته شده است.»

همانطور که مجله مردم گزارش داد ، طولانی مدت در طول روز بحث نشان می دهد میزبان DeGeneres شده است در جنجال در هفته های اخیر به عنوان ‘الن DeGeneres نشان می دهد’ رسوایی پس از ادعا پرورش محیط کار سمی مواجه شد. دجنرس از آن زمان از کارکنانش عذرخواهی کرده است و سه تهیه کننده برتر راه هایی را با این نمایش از هم جدا کرده اند. کارکنان در این نمایش نیز به تازگی آموخته اند که آنها در حال حاضر مزایای افزایش دریافت خواهید کرد.

دجنرس در بیانیه ای اعلام کرد که به جنجال پخش خواهد پرداخت. او گفت: «من نمی توانم صبر کنم تا به سر کار برگردم و به استودیوی مان برگردم.» او افزود: «بله، ما در این باره صحبت می کنیم.»

همانطور که برای ‘تجدید دیدار دوستان’, ویژه قرار است به دوباره متحد کردن کل بازیگران در صحنه صدای اصلی کمدی, اما با توجه به خاموش شدن کروناویروس در حال انجام, تاریخ تولید هنوز مشخص نشده است. کودرو، جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، مت لبلانک، متیو پری و دیوید شویمر همگی قرار است شرکت کنند.

HBO Max برای اولین بار این تجدید دیدار را در ماه فوریه اعلام کرد و وارنر مدیا انترتینمنت سابق و رئیس مستقیم به مصرف کننده باب گرینبلات پیش از این در ماه مه تأیید کرده بودند که تجدید دیدار به عقب رانده شده است.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه