لیونل مسی: در حال حرکت به اینتر

لیونل مسی: در حال حرکت به اینتر – ورزش

به روز شده: Apr 11, 2020, 15:03 IST | سرپرستان | بوئنوس

بارسلونا ستاره quashes گزارش او را از پیوستن به غول ایتالیایی; را انکار می کند و نقش مهمی در رونالدینیو آزادی از زندان به عنوان به خوبی.

Lionel Messi

لیونل مسی

بارسلونا ستاره فوتبال لیونل مسی را رد کرده است گزارش او در حال حرکت به غول ایتالیایی اینتر میلان. آرژانتین به جلو نیز رد شایعات احتمال انتقال به سابق آرژانتینی طرف Newell’s Old Boys. “آنچه که آنها در مورد Newell’s Old Boys چند هفته پیش نیز نادرست, تشکر از خدا هیچ کس باور آنها” مسی گفت: در یک Instagram post. او همچنین فاصله خود را از یک شایعه است که گفت: او تا به حال پرداخت پول به اجازه انتشار برزیل رونالدینیو ستاره از پاراگوئه زندان است.

مسی به اشتراک گذاشته یک صدای جیر جیر از فوتبال پورتال خبری و خاص بین حرکت و رونالدینیو پول وثیقه گزارش به عنوان “دروغ شماره 1” و “دروغ شماره 2′ در Instagram. رونالدینیو از زندان آزاد شد و قرار داده شده است تحت بازداشت خانگی در کشور پاراگوئه ، هر دو رونالدینیو, 40, و برادرش روبرتو عسیس باید هرگونه تخلف است.

برزیل فوتبال بزرگ و برادرش روبرتو Assis برگزار شده است در یک زندان در اسونکین پس از 6 مارس برای استفاده از گذرنامه جعلی. این جفت ارز بود نقل مکان به یک هتل در مرکز Asuncion پس از موافقت با پرداخت $1.6 میلیون وثیقه در دادگاه. قضات را رد کرده بود سه قبلی وثیقه درخواست توسط برادران.

یکی دیگر از برزیل, بزرگ, کاکا به تازگی به نام مسی یک نابغه است. “من با کریستیانو و او واقعا شگفت انگیز است, اما من با مسی” کاکا گفت: زمانی که از او خواسته که او را انتخاب کنید از مسی یا رونالدو در یک Instagram Live Q&A for FIFA کانال.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im