لیونل مسی: به نظر من ترک بارسلونا در سال 2017

لیونل مسی: به نظر من ترک بارسلونا در سال 2017 – ورزشی

به روز شده: مه 24, 2020, 12:08 IST | سرپرستان | بارسلونا

لیونل مسی و پدرش خورخه شده بود گناهکار defrauding دولت اسپانیا از 4.1 میلیون یورو بین سال های 2007 و 2009 بود و در ابتدا بوده است با یک سیلی 21-ماه حبس.

Lionel Messi

لیونل مسی

لیونل مسی شکسته است هر گلزن رکورد برای بارسلونا فراتر تعدادی از نام های افسانه ای است که برای باشگاه در گذشته و در نتیجه بنا به ادعای خود را به عنوان بزرگترین بازیکن که تا به حال بازی برای کاتالان غول.

او همچنان بازیکن در اطراف آنها تیم ساخته شده است اما مسی نشان داد که او به طور جدی در نظر گرفته ترک بارسلونا در سال 2017. او گفت که آن را تا آنجا که او می خواست به ترک باشگاه به عنوان آن بود که او می خواست به ترک اسپانیا به دلیل مالیات ردیف که او درگیر با دولت در زمان.

“در آن زمان با ظروف سرباز یا مسافر از خزانه من می خواستم به ترک نه برای تمایل به ترک بارسا اما مایل به ترک اسپانیا گفت:” کاتالان زبان ایستگاه رادیویی RAC1. “من احساس کردم که من بسیار بدرفتاری و من نمی خواهم به ماندن در اینجا. من هرگز تا به حال یک مقام رسمی ارائه دهد زیرا همه می دانستند من ایده به ماندن در اینجا.”

مسی و پدرش خورخه شده بود گناهکار defrauding دولت اسپانیا از 4.1 میلیون یورو بین سال های 2007 و 2009 بود و در ابتدا بوده است با یک سیلی 21-ماه حبس. حکم شد و سپس کاهش می یابد به جریمه 225,000 یورو است.

“این بسیار دشوار است برای من و خانواده ام چرا که مردم نمی دانند در مورد چه خبر است,” او گفت:. “حقیقت این است که آن سخت بود برای همه چیز است که اتفاق افتاده اما بهتر است که بچه ها کوچک بودند و نمی دانستند. آن را بسیار دشوار است برای من و خانواده ام چرا که مردم نمی دانند در مورد چه خبر است,” او گفت:.

مسی به تازگی به حال به خوبی به اطلاع عموم اختلافات با بارسلونا مدیره که منجر به حدس و گمان در مورد آینده اش با این باشگاه است اما او گفت که او در حال حاضر در نظر دارد به پایان کار خود را با قهرمان اسپانیایی. “امروز ایده من و خانواده من است به اینجا ختم,” او گفت:.

“به خصوص برای اولین بار به دلیل چگونه من در این باشگاه احساس می کنم در این باشگاه پس از آن به دلیل آشنا برای چه خوب است ما در این شهر برای کودکان, برای تغییر من دوستی و من نمی خواهم آن را شکسته چون من تا به حال به آن زندگی می کنند در سطح شخصی.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im