LGBTI مردم رو به اوج ننگ در طول همه گیر: سازمان ملل متحد

LGBTI مردم رو به اوج ننگ در طول همه گیر: سازمان ملل متحد – اخبار

به روز شده: مارس 18, 2020, 08:04 IST | سازمان | سازمان ملل متحد

‘اجازه دهید ما ایستادگی ایران در برابر تبعیض و حق زندگی آزاد و برابر در کرامت و حقوق.’

UN chief warns of the increasing vulnerability of lesbian, gay, bisexual and transgender people, on the International Day against Homophobia, Biphobia and Transphobia, observed.

هشدار دبیر کل سازمان ملل از افزایش آسیب پذیری, لزبین, همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی مردم در روز جهانی مبارزه با همجنسگرا ستیزی Biphobia و تراجنسی مشاهده.

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد افزایش آسیب پذیری, لزبین, همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی مردم در طول COVID-19 همه گیر در روز جهانی مبارزه با همجنسگرا ستیزی Biphobia و تراجنسی.

سازمان ملل متحد نیروهای مسلح گفت: در یک پیام مارک یکشنبه بزرگداشت روز که می آید در یک زمان از چالش بزرگ که جهان نیاز به حفاظت از LGBTI جامعه است. اشاره به این حادثه تلخ گفت: بسیاری از LGBTI افرادی که در حال حاضر در صورت تمایل حملات و قتل “به سادگی برای آنها چه کسانی هستند یا چه کسی آنها را دوست دارم…در حال تجربه افزایش ننگ به عنوان یک نتیجه از این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان جدید موانع هنگامی که به دنبال مراقبت های بهداشتی است.”

او گفت: “وجود دارد همچنین گزارش COVID-19 دستورات سوء استفاده توسط پلیس به هدف LGBTI افراد و سازمان ها.” “به عنوان همه گیر آشکار سازمان ملل متحد ادامه خواهد داد به برجسته کردن این و دیگر بی عدالتی و همچنین نیاز به هر کس به محافظت و از جمله در پاسخ به بحران” دبیر کل گفت.

“اجازه دهید ما ایستادگی ایران در برابر تبعیض و حق زندگی آزاد و برابر در کرامت و حقوق.” روز جهانی علیه همجنسگرا ستیزی Biphobia و تراجنسی است مشاهده شده در مارس 17 به مناسبت گرامیداشت روز ملل متحد سازمان بهداشت جهانی تصمیم به حذف همجنسگرایی از لیست بین المللی از بیماری ها در آن تاریخ در سال 1990. بنیانگذاران مصرانه از کشورها در سراسر جهان به اقدامات به منظور بالا بردن آگاهی از حقوق بشر و موارد نقض.

که: 8 COVID-19 واکسن نامزدها در کارآزمایی بالینی

هشت واکسن نامزدها برای COVID-19 در کارآزمایی بالینی در حالی که یکی دیگر از 110 در مراحل مختلف توسعه در کشورهایی مانند آمریکا و چین و آلمان اعلام سازمان بهداشت جهانی داده است. به عنوان رهبران جهان در ادامه به تسریع در تاریخ واکسن COVID-19 همچنان به خمیر جهان با بیش از 4.6 میلیون عفونت و بیش از 3,11,425 مرگ و میر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im