Letsallhelp.org برای مراقبت روزانه دستمزد/ کارگران مهاجر در بمبئی

Letsallhelp.org برای مراقبت روزانه دستمزد/ کارگران مهاجر در بمبئی – اخبار

انتشار: May 17, 2020, 15:02 IST | همکاری محتوا | بمبئی

همیشه از مستند دوره آغاز شده است این تیم در Letsallhelp.org شده است قادر به بسیج بیش از 50 تن از محصولات غذایی و catered به نیازهای بیش از 10 ، 000 نفر در سراسر محله های فقیرنشین پناهگاه و خانه های قدیمی در سراسر بمبئی.

Letsallhelp.org راه اندازی سرمایه گذاری در منطقه تاثیر اجتماعی شده است بازی یک نقش فعال در طول دوره بحران است که انداخته شده است توسط Covid-19 همه گیر در کشور است. آنها کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر برای کمک به روزانه دستمزد / کارگران مهاجر به طوری که آنها می تواند به حفظ زندگی خود و خانواده خود را در طول این دوره است.

شیوع Covid-19 همه گیر در کشور ما نهفته است زندگی ما را در راه غیر قابل تصور. در سراسر کشور مستند و اجتماعی فاصله است شاید بهترین راه برای مبارزه با این بحران تا موثر پزشکی راه حل پیدا شده است.

آن است که آسان تر از انجام گفت. آن می تواند هفته ها و یا حتی ممکن است ماهها تا به حالت عادی بازگردانده می شود. در حالی که ما همه نگران ما امرار معاش یدکی فکر برای هزاران نفر از دستمزد روزانه و کارگران مهاجر که از دست داده اند خود را وسیله امرار معاش و ممکن است قادر به حفظ خود و خانواده خود را برای یک مدت زمان طولانی.

این تیم در Letsallhelp.org گرفته است یک تعهد است….هیچ کس می خوابد گرسنه در طول مستند.

Letsallhelp.org شده است افزایش سرمایه از خیرخواه اهداکنندگان و کار خستگی ناپذیر برای حمایت از مردم ارائه درمانده در صورت مستند به طوری که آنها مجبور به مهاجرت به روستاهای خود و یا از گرسنگی مردن در شهرستانها با ارائه آنها را با مواد غذایی و بهداشتی محصولات مرتبط می باشد.

همیشه از مستند دوره آغاز شده است این تیم در Letsallhelp.org شده است قادر به بسیج بیش از 50 تن از محصولات غذایی و catered به نیازهای بیش از 10 ، 000 نفر در سراسر محله های فقیرنشین پناهگاه و خانه های قدیمی در سراسر بمبئی.

PR

“من همیشه بر این باور ساده فکر را بیش از آنچه شما از جامعه است. به دنبال مشکلات روزانه دستمزد / کارگران مهاجر ما احساس کردیم که وظیفه ما به آنها کمک کند و ما با هم رفته اند همه را به حمایت از آنها. ما مشتاقانه منتظر به افزایش ما رسیدن به شهرستانها بیشتر در روزهای آینده با پشتیبانی از اهدا کنندگان ما” گفت: Premal شاه موسس و تغییر ساز از سازمان است.

در حالی که این تیم به طور مستقیم درگیر در تحویل محصولات به نیازمندان آنها نیز تیمی با اعتماد سازمان های مردم نهاد و با هدف رسیدن به حداکثر تعداد افراد نیازمند در این ساعت از بحران است. همه طرف های درگیر در توزیع محصولات دارای مجوزهای لازم از مقامات محلی برای ارائه این محصولات در آخرین مایل.

PR

Letsallhelp.org خود را تشویق دهنده جامعه سهم خود را در شرایط کیت بقا است که طول می کشد مراقبت از مواد غذایی و بهداشتی مورد نیاز یک فرد برای یک ماه. اهدا کنندگان تشویق می شوند تا سهم خود را با ورود در وب سایت خود را www.letsallhelp.org.

در مورد Letsallhelp.org

Letsallhelp.org است راه اندازی سرمایه گذاری در منطقه تاثیر اجتماعی را قادر می سازد که افراد و شرکت ها به آمدن نزدیک تر به یتیم خانه, خانه های قدیمی, پناهگاه برای HIV مبتلا, بیماران جسمی و غیره و غیر مسلح مدارس و کمک به خوب بودن خود را در زمینه مواد غذایی و بهداشت شخصی از طریق یک فن آوری ساده پلت فرم.

هدف ما این است که “هیچ کس نباید خواب گرسنه” و یا “بود خالی از بهداشت شخصی”.

ما همراه با بسیار مهم اجتماعی باعث آزار ما امروز در کشور با رسیدن به مراتب مفهوم با توجه به هند کنونی رتبه بندی جهانی شاخص گرسنگی. Letsallhelp.org به ارمغان می آورد در یک ساختار و در عین حال انعطاف پذیر, پورتال است که کمک می کند تا شما را در جنگ علیه گرسنگی در سراسر نقاط مختلف کشور و کمک به این کشور صعود تا نردبان شاخص گرسنگی.

در Letsallhelp.org افراد محصولات را انتخاب کنید و مقادیر آنها مایل به کمک آن تحویل داده خواهد شد توسط خود لجستيک شریک به هر ذینفع در پایان ماه. اهدا کنندگان دریافت مدرک تحویل با عنوان “تاثیر اثبات” با یک عکس زمانی که محصولات تحویل داده می شوند. در پایان افراد لذت از زندگی تأثیر در راه معنی دار و احساس خوب است. LetsAllHelp.org ارائه می دهد راه های مختلف به کمک – یک بار ماهانه, اتخاذ, برای یک سال, شرکت اتخاذ و کارمند دادن.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید: Premal شاه ( 9222933333 ) و نیز گرین کارت آمریکا
www.letsallhelp.org

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی. اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de