اجازه می دهد تا زندگی را آسان تر برای شهر آتش نشانان

اجازه می دهد تا زندگی را آسان تر برای شهر آتش نشانان – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 02, 2020, 04:36 IST | سرمقاله | بمبئی

ما نیز باید ساکنان حضور در تمرین و familiarising خود را با کار آتش نشانی در غیر این صورت نصب و راه اندازی است که صرفا لوازم آرایشی و بهداشتی

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

وجود دارد حداقل 160 آتش نشان که در حال کار indefatigably برای پاکسازی خیابان ها و ساختمان ها در این زمان.

یک گزارش در این مقاله مفصل چگونه آتش نشانی پرسنل تقسیم میشوند 32 تیم و در حال sanitising بیش از 3 ، 000 نقاط در شهرستان از جمله البته بیمارستان ها و مکان های دیگر. خدمات فشرده ماشین آلات آن به اثر است اما در پایان این زنجیره انسانی که در حال رانندگی بسیار بزرگه تلاش sanitising یک پرتکاپو و غیرممکن شلوغ شهر.

اجازه دهید ما مجددا برخی از جنبه های زندگی ما و زندگی پست این اقدامات است. یکی از کسانی که باید بیشتر تلاش آگاهانه به مبارزه با آتش سوزی است. اجازه دهید ما همه چیز را آسان تر برای این آتش نشانی. این به این معنی آتش تجهیزات در ساختمان های مسکونی. آیا فشار بر جامعه مسکن کمیته است که آن را کاملا غیر قابل مذاکره است که آنها باید تجهیزات آتش نشانی در ساختمان و محوطه.

ما نیز باید ساکنان حضور در تمرین و familiarising خود را با کار آتش نشانی در غیر این صورت نصب و راه اندازی است که صرفا لوازم آرایشی و بهداشتی.

یادگیری از وب سایت های معتبر در مورد آنچه به منزله به عنوان اولین پاسخ در آتش سوزی. دانش در مورد چگونه واکنش نشان می دهند قبل از کارشناسان رسیدن مهم است.

سعی کنید به نگه داشتن راه پله ها و معابر رایگان در تمام ساختمان ها برای گریز از آتش سوزی. مالکان ساختمان های تجاری باید بررسی کنید اگر ترکیبات می توان د متراکم برای دسترسی آسان تر در مورد آتش. آسان تر از انجام گفت در یک شهرستان که در آن در هر اینچ از فضای لوکس است اما برخی از روش به پارکینگ جنون ممکن است موثر به برخی از درجه است.

اقدامات کوچک می توانید برخی از راه برای آسانتر کردن زندگی برای ما آتش نشانان. بیشتر تلاش هماهنگ مورد نیاز است به طوری که ما تبدیل شدن به متحدان ما در آبی که امروز دغدغه با حمایت از ما در راه های مختلف.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de